Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android játék haladásának...

Android játék haladásának átvitele probléma?

Figyelt kérdés

Belépés nélkül használtam két évig két játékot. Most van új tabletem, arra szeretném átvinni a haladást és a megszerzett bónuszokat.

Ha belépek Facebookkal, úgy nem viszi át a haladást, a két játék egyikénél se.

A neten keresgélve azt olvastam, hogy az Android > Data mappában keressem meg a régi szerkezeten a játék mappáját, és másoljam át az új tablet azonos mappájába.

Na de a régin ez a Data mappa az egyik játék mappáját tartalmazza, az újon pedig a másik játékét...

A rejtett fájlok be vannak pipálva.

Mi lehet még a probléma?

(Nem szakértem a témát, úgyhogy ha valakinek ötlete van, akkor szájbarágósan kellene elmagyarázni. :)

Vagy ha más, amatőrök számára is megvalósítható módja is lenne a játék átvitelének...


2021. júl. 18. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan mappák/fájlok, amikhez root nélkül nem férsz hozzá, nem kizárt, hogy ilyen helyre menti.
2021. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azzal meg, gondolom, nekem nem kellene próbálkozni...

De akkor hogy lehetne átvinni a játékokat?

Konkrétan, az egyiknél az van, hogy ha belépek Facebookkal (a régin), akkor egyből az 1. pályáról kezdek belépve, tehát ki kell lépnem, hogy a mostani helyről mehessek tovább.

A másiknál meg addig rendben, hogy ha belépek Facebookkal mindkettőn, akkor az újon is onnan megyek tovább. Már majdnem megörültem, de viszont a rengeteg összespórolt bónuszom mind elveszett.

Tehát ez a módszer nem működik.

2021. júl. 18. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben lehet. Mentett adatok közé tartoznak a vásárlásaid is. Ha ez egy egyszerű save file “áthúzás” akkor 1 ember vásárolna a többi letöltené a mentést.

Legtöbbször root kell a filehoz és ezen felül még valami hardver kulccsal is titkosítva van, hogy csak az adott készülék tudja beolvasni.

2021. júl. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ha ez így van, az baj.

Köszönöm azért a választ.

Most egy illető ígért valami appot, csak nem tudta fejből a nevét, ami nem root, viszont a mentett dolgokat át lehet vinni vele másik gépre. Hátha tényleg.

2021. júl. 20. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!