Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Realme 7 (64/6 GB) vagy...

Realme 7 (64/6 GB) vagy realme 8 (128/6GB)?

Figyelt kérdés

Tárhely nem fontos, elég a 64 is.

Hardveresen nem sok különbséget láttam. A kijelzőben vannak eltérések. 10 ezer forinttal drágább a realme 8.


2021. aug. 16. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

miert nem veszel ifont?


ja mert csori vagy


vagy merta szuleid azok:(

2021. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én most készülök 7-est venni.
2021. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egy rosszindulatú tizenéves kisgyerek lehetsz, aki a szülei által vett félmilliós telefonnal menőzik a suliban (vagy csak egy troll...).


Tudnék ifont venni, csak pénzügyileg egy elég rossz döntés lenne számomra. Realme meg társai... nekem ez a lélektani határ egy telefonnál.

2021. aug. 16. 20:08
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

ha egy 300 ezer forint körüli beruházás számít, akkor nem arról van szó hogy rossz döntés lenne pénzügyileg, hanem az hogy csóri vagy :(


ez most olyan hogy anno még nekem is jó volt a mi3 meg a mi5s amikor még csóri voltam, aztán utána meg pixel 2 140 ezerért, de....ja és nincs de


igaz egyszer impulziv módon bementem a boltba és vettem egy ipad minit csak azért hogy én is legyek már valaki, hogy van apple kütyüm (a céges 6S-en kivül)

2021. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindenkit érdekel az Ájfos és társai, van aki megelégszik egy rossz androidos telefonnal is 🤷‍♂️ én például részemről egy fillért nem adnék érte.
2021. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

csak azért vagy ezen az állásponton, mert nincs elég pénzed ahhoz hogy ez ne jelentsen megerőltető kiadást.


ehelyett szivatod önmagad a gagyi kacattal.


igazából csak trollkodom az apple fanboyok lelkivilágát utánozva.


sajnos nem érzem magam olyan szofisztikált EGYÉNISÉGNEK hogy ösztönből érezzem hogy az apple a LEGJOBB és hogy minden más csak pénzkidobás

2021. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amire én használom, arra pont elég egy maximum 100 ezer forintos telefon is, feleslegesen nem verem magam ilyen kiadásokba
2021. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

de azért az megvan hogy a facebook pörgetés pont úgy van kitalálva meg az összes ilyen oldal, hogy pont maxra kimaxolja a telefonokat hogy mindig legyen egy kis elégedetlenség a teljesitmény miatt


kivéve az ifonokkal meg a legdrágább telefonokkal, mert ott gondolom ki van lobbizva hogy x évig jó legyen.


2-3 éve még 100 ezerért lehetett korrekt telefont venni, most meg már ez ilyen megalkuvás szinvonal?


anno volt egy ügyvéd csajom, akinek jól ment, mégis eléggé fogcsikorgatva adta ki a pénzt egy akkor 200-ba kerülő pixel 2ért.


én fél évvel utána vettem amikor már 140 volt, azt még korrekt árnak tartottam.

2021. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

10 ezerét kapsz 2x annyi tárhelyet, always on display-t.


Én inkább a realme 8 pro-t venném amúgy, 95e alzánál.

2021. aug. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9# lemaradt:

Ha félsz, hogy beég az amoled, akkor válaszd a másikat.

2021. aug. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!