Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csak 2G-t használ a...

Nosound kérdése:

Miért csak 2G-t használ a Telefonom(Huawei P8 Lite)?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy régi a telefon,de korábban is ilyen telefonom volt és gond nélkül ment a 4G.

Pontos tipus:vagyis verzió szám ALE-L21HUNC150205B

A Sim kártya Tudja a 4G-t a telefon is tudja most is LTE-n van.Ugyan ez a Sim kártya volt korábbi P8 Lite-ban ,ugyan az a helyszin is.

A Mobil szolgáltató T-mobile és mikor rámegyek a émobilszolgáltó kiválasztása,akkor az fogad,hogy T-mobile 2G

Telenor2G(Tiltott)

Vodafone4G(Tiltott)

Annyi,hogy a korábbi p8 lite-on 6.0 Android futott ezen viszon 5.0.1 van nem tudom talán ez volna a baj,ha igen hogyan tudom frissiteni,mert automatikusan a frissítő-ben azt irja,hogy nincs elérhető frissités.Remélem érthetően irtam le és köszönöm előre is a segitséget'



2021. aug. 16. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Be tudod állítani, hogy milyen mobilhálózatra csatlakozzon rá. Valószínűleg ennél a telefonnál a 2G van beállítva. Azért van ilyen beállítás, mert energiatajarékossági szempontból jobb a gyengébb mobilhálózat.

Samsungos vagyok, de gondolom Huaweinél is hasonlóképpen lehet beállítani.

Nálam a Beállítások -> Kapcsolatok -> Mobilhálózatok -> Hálózati mód

És a hálózati módnál beállítod, hogy LTE/3G/2G.

Remélem tudtam segíteni :)

2021. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,de ezt már próbáltam ls nem segitett.
2021. aug. 17. 15:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült egy Android frissités kellett 5.0.1-röl-6.0-ra.
2021. aug. 19. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!