Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok iphone-ról...

Hogyan tudok iphone-ról játékot menteni, úgy hogy egy másik telefonon ugyanazokkal az adatokkal tudjak játszani?

Figyelt kérdés

Volt pár játék amivel elég sokat játszottam és elértem egy szintet a régi telefonomon, viszont az újra is szeretném ha átkerülnének.

Biztonsági mentés/visszállítás meg ilyesmi azért nem megoldás mert az új telefonomat már egy hete használom, rajta van minden adat stb az icloud tárhelyből, a játékokon kívűl. Valaki tud rá megoldást hogyan tudnám átvinni a játékok adatait?



2021. aug. 16. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
A játékoknak vannak lokális helyei. Amikor telepítesz egy játékot, akkor az csinál magának egy mappát, és odamenti a játék addigi eredményeit. Androidos telefonokon ez az Android mappa, de iPhone-on nem tudom, hol találod. Keress egy mappát Applications, Cache, vagy hasonló névvel, amiben a játékok neveit jelző mappák vannak. Onnan kell átmásolnod az adatokat a másik telefonodra miután letöltötted rá a játékot, és kitörölted a mappája feleslegesen generált fáljait. Remélem, tudtam segíteni :)
2021. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"de iPhone-on nem tudom"

Akkor miért szólsz hozzá? :D


A régi telefonon - ha még megvan és még nem lettek a játékok letörölve - kapcsold be a játékok iCloud hozzáférését és a gamecentert és szépen fel fogják töltögetni az adatokat, aztán az új telefonon - amin remélhetőleg ugyanazzal az AppleID-vel vagy bejelentkezve - meg fognak jelenni az adatok.

A másik megoldág s biztonsági mentés és annak visszaállítása az új telefonon.

Illetve a Gyors kezdés funkció használata lett volna a legjobb megoldás. Ezzel az összes adatot átkerült volna a régi készülékről az újra 2 gombnyomással.

2021. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, ment az értékelés! Mindkét telefonon le vannak töltve a játékok, ugyanazzal az AppleID-vel vagyok belépve mindkettőn, a game centerbe is. Mégsem látom az adatokat. Mit csinálok rosszul?

4 játékról van szó, abból csak az egyik nem támogatja a game centert (Minecraft) a másik 3 igen.

A biztonsági mentésből visszaállítás on gondolkoztam, de egyrészt a régi telefon nem enged biztonsági mentést csinálni a gépre dugva, másrészt, már nem használom egy hete és a másikra már készültek új fotók/videók amik a régin nincsenek meg értelemszerűen.

Eredetileg a gyors kezdés funkcióval akartam beállítani de 1 óra másolás után megszakadt és bekattant a régi telefon, így beállítottam új telefonként icloudból leszedtem a képeket/videókat, az alkalmazásokat meg újra letöltöttem.

2021. aug. 17. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!