Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyen általában úgy...

A munkahelyen általában úgy van ha a főnök engedékeny az egyik munkással akkor a másik is jogot formál ugyanazokra a jogokra?

Figyelt kérdés
Az illető munkás se nem jobb,se nem képzettebb a többinél. Lusta,kihúzna magát mindenből.Nekem több munkaórám volt nem volt szó róla az pluszban fizetve lesz-e.Rákérdeztem a főnöknél ezentúl ez így lesz-e.Nem szólt semmit de pár nap múlva mondta most majd nekem lesz kicsit kevesebb órám és a másiknak kicsivel több mivel többet dolgoztam az elmúlt hetekben.Szerencsére a főnök elég korrekt és nem akarja egyik munkását se elveszíteni, de azért finoman emlékeztetni kell utalásokkal.Nem fogom hajtani magam,törekedni ha a másik se teszi még akkor se ha az ismerőse.
2020. jún. 27. 05:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem a masik erdekelne.

Ha kell a penz vallalok több melot viszont ha tulterheltnek érzem magam akkor nem. Es erröl egyeztetnék csak a fönökkel.

Az, hogy masik 30 ember hogyan van beosztva meg stb hidegen hagyna amig nekem nincs bajom.


Latta rajtad hogy kivagy igy elosztotta a munkaidöt.ennyi.


Ilyenekre azert szoktak ügyelni.

En pl azert szoltam mert gyülöltem a masik kollega hiabi miatt tartanom mindig a hàtam es nekem javitani, mert egymasra epülö egymassal összefüggö volt a munkank. Szétszedte ugy a feladatokat hogy ne függjünk egymastol. Igy màr csak a kollega kapta sorozatban a lecseszéseket a munkàjàert. Es mar csak annyi maradt ram hogy nekem sirta el nekem kellett vigasztalni de aztan belerazodtunk mindenbe es irto jo csapattarsak lettünk.

2020. jún. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem feltétlen, ismered a mondást (Orwell után): Minden állat egyenlő, de némelyik állat egyenlőbb a többinél.
2020. jún. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Informatikában dolgozom, 2-3 hetes előre tervezésekkel. Ha extra feladatot akarnak adni valakinek, azt előre egyeztetni kell, hogy be tudjuk-e tervezni a következő 2-3 hétbe. Mivel nem ugyanazt csinálja egy csapat minden tagja, ezért értelmetlen azon puffogni, mit csinál/kap a másik kolléga. Még azonos munkakörben is vannak eltérő ismeretek, és a feladat jellegétől függ, kit szeretnének megkérni.
2020. jún. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as a megkérés az rendben lenne,meg az is ha beoszt,de akkor azt honorálja nem úgy,hogy bevagyok osztva nem mond semmit és a fizetés marad ugyanaz.A másik aki meg utál dolgozni kihúzza magát.
2020. jún. 27. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs egyéb feladatért plusz pénz, viszont ha egyéb feladat van, akkor nem a többin felül, hanem csak az van. Nálunk, szoftverfejlesztésen ezt meg lehet tenni.
2020. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsőre úgy értettem, hogy ahhoz akarnak valakit átrakni,aki megsiratta.


A sírás nem o.k.? Nálunk mindennap sír valaki, de senki vezetőt nem érdekel.

Nálunk tök mindegy, hogy hibás vagy sem, azt rúgják ki, aki körül a balhé van, mindegy kinek van igaza és ki váltotta ki.

2020. júl. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!