Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a helymeghatározás...

Elromlott a helymeghatározás a telefonban?

Figyelt kérdés
Xiaomi telefonomnál újabban nem lehet meghatározni, hol vagyok épp helyileg. Először azt hittem, a google térkép a hibás. De telepítettem rá egy másik térkép alkalmazást is, és azzal is sajnos ugyanez volt. Lényeg, hogy mindig azt mutatja, hogy épp otthon vagyok, bárhol is legyek valójában. Internet és GPS is be van kapcsolva rajta, mégsem tudja, hol vagyok. Mi lehet a baja, és hogyan tudnám helyrehozni?
2021. aug. 18. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel ezt és nézd meg, jönnek-e a holdak:

[link]

Van más gps teszt app is, de ez segít törölni és letölteni az a-gps adatbázist és a gps vevő - alkalmazás közé beépülve segít stabilizálni a helymeghatározást.

2021. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kompatibilis az eszközömmel, azt írja a Play áruház. :(
2021. aug. 18. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az android 8 feltétel a gond, az apkmirroron fenn vannak a régi verziók, pl:

[link]

2021. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, letöltöttem.

De mit csináljak vele pontosan? :)

2021. aug. 19. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!