Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 11 meddig lesz még...

Az iphone 11 meddig lesz még elérhető a telekomnál?

Figyelt kérdés
Jelenleg azt írják a telekom oldalon hogy kifutó termék,de még elérhető.Én úgy tudom,hogy az apple gyártja továbbra is majd az iphone 11-et,csak az iphone 12 minit,11 pro-t,és a 12-őt nem gyártja tovább.Ha gyártja tovább az apple a 11-et,akkor szerintetek rendel belőle a telekom,vagy ha elfogy a készlet,akkor már csak a 12,és 13-as széria lesz elérhető?

2021. aug. 20. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Attól is függ, hogy szállítmányként be tud-e kerülni az országba. Mert ha pl. elakad egy-két hajó, akkor az simán keresztbeveri a készletet és ha látják, hogy nem tud jönni a közeljövőben új szállítmány, akkor kifutó terméknek keresztelik el. Ha azt akarják, hogy vegyél olyat, akkor is kifutó terméknek keresztelik el. Szóval a válasz: szerintem a Telekomnál sem tudja senki sem megmondani a kérdésedre a választ.
2021. aug. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

"Én úgy tudom,hogy az apple gyártja továbbra is majd az iphone 11-et"

Nem jól tudod. Már le is álltak a gyártásával. Ha kifutóban van akkor tuti nem fognak belőle újat rendelni. Még talán 1-2 hónapig lehet hogy néhány raktárban porosodó darabot találnak azt eladják és kész.

"csak az iphone 12 minit,11 pro-t,és a 12-őt nem gyártja tovább"

Mondom hogy nem jól tudod... Hol olvastál ilyeneket? A 11 pro-t már egy éve nem gyártják!!

A 12 pro és 12 pro max-ot forgalmazását biztosan le fogják állítani, mert a 13 ami inkább 12S lesz nagyon közel áll majd hozzá, ugyanúgy fog kinézni, hasonló hardverekkel fog jönni, úgyhogy ez a ketté egymásnak ellensége lenne a piacon.

Ami megmarad az a 12. A 12 mini gyártását pedig talán már le is állították. Nem az új széria miatt, hanem mert nem fogy úgy ahogy gondolták.

2021. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2021. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok tech bu*i hogy állandóan ezzel legyek elfoglalva.Az apple pie youtube csatornát szoktam nézni,és ott hallottam ezeket az információkat.Ezt mondta a csatorna szerkesztője: Az iphone se,11,és a 13-as széria marad.Az összes többit nem lehet majd elvileg kapni ha megjelenik a 13-as széria.
2021. aug. 22. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaa ha epülpáj monta akko' az ugyisvan!

Majd térjünk vissza erre a kérdésre néhány hét múlva amikor megjelenik a 13 - vagy 12S...

2021. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy inkább 12S lesz, mert az amcsik nagyon babonásak. Az épületekben nincs 13. emelet, meg 13. szoba, stb...
2021. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sem hiszek el neki mindent, mert volt hogy az egyik videójában mondott valamit, és a másikban teljesen az ellentétét,meg sokszor téves információt mond.Ő szerinte azért nem lesz kapható a 12-es széria ha megjelenik a 13-as, mert eddig mindig lefokozta az Apple a készülékeit. Pl megjelent az iphone xs, akkor nem lehetett kapni a sima x-et. Aztán megjelent a 11-es,és nem lehetett kapni az xs-t. Aztán megjelent a 12,akkor nem lehetett kapni a 11 pro-t, és szerinte ha megjelenik a 13, akkor a teljes 12-es szériát kivezetik. És szerinte a iphone 11 lesz az xr helyett a belépő szintű iphone,de egy másik videóban meg azt mondta lehet mégis marad az xr.
2021. aug. 22. 15:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerinted kb még meddig lehet kapni majd a 11-et?Gondolkoztam és lehet hogy inkább kártyás áron veszem meg,és nem részletre.Gondolom ha megjelenik a 13 akkor lejjebb megy az ára,plusz karácsony körül tervezem megvenni,és akkor szoktak nagy akciók lenni. Jelenleg árukeresőn még van bőven,ha minden jól megy akkor karácsonykor,de legkésőbb február-március körül megszeretném venni.Tudom hogy ezt nem lehet így megmondani,de szerinted akkor lesz még belőle?Az apple gyártja még a sima 11-et?
2021. aug. 23. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!