Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 mini vagy sima 12?

IPhone 12 mini vagy sima 12?

Figyelt kérdés

Szerintetek inkább sima iPhone 12-t vegyek, vagy elég a mini? Én nem látok sok különbséget közöttük, viszont árban teljesen jobb lenne nekem a mini.

Ti melyiket vennétek?

Írhattok véleményt, tapasztalatot is!



2021. aug. 20. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én a rendeset venném mármint a nagyot,nem menőzés miatt,nekem az jobban kézre állna.
2021. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
60%
Én a minit venném. Befér egy zsebbe normálisan és kézben tartva is kényelmesebb szerintem. De mint látod, mindenkinek más. Menj el egy boltba és nézegesd meg alaposan mindkettőt.
2021. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem mi im van és az nagyon tetszik. Kézre is esik, kicsi, elfér, de azért láthatóak rajta a filmek stb. Szerintem ez nagyon jó.
2021. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Minim*
2021. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem látok sok különbséget közöttük"

Mert nincs is semmi külöbség a méreten kivül! :)

[link]

Ár, méret ezeket mérlegeld.

2021. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Nekem XR van, úgyhogy valószínűleg a ‘nagyot’ venném, de biztos, hogy egy Minit sem éreznék kicsinek. Itt inkább azt nézd meg, hogy mekkora a kezed, sőt: menj be egy MediaMarktba, iStyleba, iCentrebe, sarki GSM-be és fogd meg mindkettőt, hogy melyik mennyire áll neked kézre!
2021. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
1-Valakinek meg pont a kicsi áll jobban a kezére és nem menőzés miatt.
2021. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!