Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet eltűntetni...

Hogyan lehet eltűntetni messengeren a felugró kis fejeket?

Figyelt kérdés
Sajnos amióta új telefont vettem elég hülyén mutatja az arcokat amik feljönnek üzenet beérkezèsekor. (Kör helyett négyzet, nem lehet áthelyezni, hogy legközelebb ott jelenjen meg ahova rakom, stb..)

2021. aug. 23. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Belelépsz, Beállítások (Bal fent a profilképedre nyomsz), és ott lesz hogy chat fejek. Azt kikapcsolod és kész :)
2021. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aktív chat fejek ki van kapcsolva pedig.
2021. aug. 23. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:

1# vagyok

Milyen Android van a telefonodon?

Az újabb-ban már úgy van hogy tudod "minimize" <- Nem tudom a magyar megfelelőjét. Na igen, azt csinálni vele, ami azt takarja hogy a chat fej helyett odarak egy messenger ikont mert te leraktad a "háttérbe". De ezt nem tartom valószínűnek hogy az lenne amit te leírtál. Mert amit írtál az "felugró kis fejek"

Tehát nincs ötletem :/

2021. aug. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát hogy őszinte legyek hülye vagyok ehhez. Sajna nem tudom, de Xiaomi Redmi note 10-esem van ha ez segít :D
2021. aug. 24. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!