IPhone v Samsung?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy az iPhone időtállóbb, de a Samsung jóval olcsóbb. A kamera fontos nekem és a tarhely sem utolsó.
2021. aug. 23. 18:46
A kérdező szavazást indított:
Samsung
IPhone
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Mindkettő mellett vannak érvek, bár ha eddig androidot használtál, nem tudom, mennyire lehetne nehézkes átállni.
2021. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Androidom van, de több embernek a családból almája és nekem mindkettőt kényelmes használni.
2021. aug. 23. 18:57
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem most nem iPhone-om van de jobban szeretem azt a rendszert,de csak telefonon,szóval azt mondom hogy inkább azt.
2021. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Azért szerintem a kettő nem egy súlycsoport. Kb. mintha azt kérdeznéd, melyik jobb autó, a Trabant, vagy a Tesla?
2021. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De a samuból is a drágábbra gondolok meg egy átlagos iphonera pl. Xs/r vagy 11.
2021. aug. 23. 19:04
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Iphone 11
2021. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Pont pár hete váltottam Samsung-ról Iphone-ra, most már ha a kezembe veszem a Samsungot érződik mennyire gagyi.

A Samsungomnak 1 év után már minden baja volt, a hátlapi kamera elromlott, akadozott az egész rendszer, a hangszóró tönkre ment stb., pedig átlagosan volt használva.

Az Iphone-nál ilyen probléma nem nagyon szokott lenni, azok 4-5 év után is jó telefonok maradnak, egyik haveromnak is Iphone 6S van, és még mindig kapja rá a frissítéseket, és teljesen jól működik rajta minden.

Szóval ha hosszútávra tervezel akkor mindenképp Iphone, viszont ha az Android jobban tetszik és nem baj ha 2 évente telefont kell váltanod, akkor jó a Samsung is.

2021. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Iphone ha hosszú távra tervezed használni
2021. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Ha a kamera fontos, akkor is az Iphone-t mondanám. Az SE 2020-am az egy darab 12 megapixeles kamerájával szebb képeket csinál, mint a haverom Samsungja amin van 3 kamera, és a fő kamera is 32 megapixeles. Mondjuk azóta már betörött a kamerája úgyhogy mindegy (anyaghasználat ugye.. :D)

Ne tévesszen meg, hogy ránézésre az Iphone-ban gyengébb a hardver, ez csak azért van, mert sokkal jobban van optimalizálva a rendszere, és nem kell tele pakolni 8 gb rammal meg ilyenekkel. Ugyan ez igaz az aksira is.

2021. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És az iPhone gyorsan töltődik?
2021. aug. 23. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!