Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a telefonomnak??

Mi baja a telefonomnak??

Figyelt kérdés
Június végén vettem ezt a telefont, szóval ez még egy nagyon új, friss készülék, ez egy xiaomi redmi note9 telefon, teljesen új állapotban vettem tehát nem használtan. Az elején tökéletes volt, gyors meg minden, de úgy 1 hete elkezdett befagyni. Ha belépek az instába, vagy akár csak a kamerába és fotózni akarok, lefagy. Kész vége, meghal a telefon. Várni kell perceket mire csinál valamit. Néha annyira felidegesít komolyan hogy kivágnám az ablakon. Vagy 3 hete elsötétült a képernyője éjszaka, kihozott egy karikát ami forgott, mintha töltene valamit tudjátok, de órák múlva is csak forgott a karika. Reggelig ezt csinálta. Reggel felkeltem, még mindig csak forgott. Majdnem agyvérzést kaptam, mire dél körül rendbe jött, mert lemerült és akkor be tudtam kapcsolni. Mi lehet vele??
2021. aug. 24. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Elromlott, vidd vissza ahol vetted.
2021. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem romlott el, gyárilag ilyen. Xiaomiauknál ez alap. Ki fogják röhögni, ha visszaviszi.


Mindenki ajánlgatja, nagy a hype most körülötte, de nagyon szar minőségűek. Sorra szopják be az emberek vele, most te kerültél sorra.

2021. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60 ezerért lehet kapni, ennyiért nincs min meglepődni. Szomorú, de az az igazság, hogy ennyiért csak ilyen gagyikat kapni, még 100kért sincs nagyon normális.
2021. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!