Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xaomi RedMi 9T nem küld...

Xaomi RedMi 9T nem küld Messenger értesítéseket , ha valaki rám ír - miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap vettem egy Xaomi RedMi 9T-t és szembesültem vele, hogy nem küld értesítést (se jelző hangot) a Messenger, ha ír nekem valaki. A Messengeren belül be vannak kapcsolva az értesítések, a Messengerhez minden engedély meg van adva. Mit kell beállítani ahhoz, hogy normálisan kapjam az értesítéseket Messengerben? Az előző telefonom Wifi és mobilnet kapcsolattal is azonnal küldött értesítést (hanggal, rezgéssel együtt), amikor valaki írt nekem. Ezt szeretném most is.
2021. aug. 24. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

Ez a Redmi hibája, nekem is ilyen a note 9.

Jelzőfény sincs benne.

2021. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem redmi 7 van, hol jelzi, hol nem.
2021. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 sojo64 válasza:
55%

Koppintson a Beállítások elemre

Koppintson az Alkalmazások elemre

Érintse meg az Engedélyek lehetőséget

Érintse meg az Autostart lehetőséget

Alkalmazás automatikus indításának engedélyezése/megtagadása.Ezután jönnek majd az értesítések xiaomi telón is.

2021. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszi, kipróbálom.
2021. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!