Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Moto G10 64GB okostel...

Motorola Moto G10 64GB okostelefon mennyire számít erősnek és időtállónak?

Figyelt kérdés

Kb hány évet fog kibírni mielőtt elkezdene lassulni?


Előző telefonom egy Alcatel 1S 3/32GB volt de azzal még egy évet sem tudtam kibírni. Vissza kellett küldenem a szervízbe mert szinte használhatatlan volt annyira fagyott. Pl a kamerát is volt hogy 10 másodperc volt mire betöltötte. Pedig karbantartottam és sosem hagytam hogy a felesleges dolgok a háttérben fussanak. Amit éppen nem használtam szinte mindig bezártam. És ha nem is, 1GB fölé sosem ment a ram kihasználtsága.


Aztán most visszaküldtem a szervízbe a lassúsága miatt és vettem egy másik készüléket amit a fő kérdésben említettem. Sajnos amit szerettem volna Xiaomi Redmi 9T nem volt, de az eladó szerint szinte ugyan az a két készülék tudásilag. Ti mit gondoltok, jó vagy rossz választás volt a Motorola?



2021. aug. 25. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Csak az iPhone az időtálló mobil.

Ezért kell iPhone-t venni.

2021. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Ezzel sem fogod 1 évnél tovább bírni idegileg.
2021. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha jól bánsz vele kibír 3 évet is .nekem van Motorola telefonom,már 1 éves és semmi gond nincs vele fiamnak is az van szintén egy éves és azal sincs baj.
2021. aug. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
*ha csak hívsz vele.
2021. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Egyáltalán nem számít erősnek sem ez, sem bármelyik „okos” telefon. A Siemens Taurus az igen, az erős:

[link]

2021. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát a Redmi 9T ennél erősebb...
2021. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!