Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Győrben megbízható használt...

Győrben megbízható használt iphone?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy iphone x-et,de sajnos már csak használtan lehet kapni.Tudom hogy nem ez a legésszerűbb döntés,de nekem ez tetszik a legjobban(főleg fehérben),és az én igényeimet hardveresen teljesen kiszolgálná.Csak általános felhasználásra használnám.Facebook,insta,youtube,netezés.Még soha nem vettem használtan telefont,mert utálom azt ha egy tárgyat valaki már használt előttem.De egy próbát megér,hátha találok jó állapotú készüléket.Győrben,vagy Győr környékén(de inkább Győrben ha lehet)tudtok megbízható gsm boltot mondani,ahol van rá garancia,és nem vernek át?Nyilván tisztában vagyok vele hogy makulátlan állapotú telefont nem nagyon fogok találni,és ha általános használatból eredő karcok vannak rajta az nem baj,de ne adjanak el egy olyan telefont újszerűnek mondva,ami előtte sza*rrá volt törve.

2021. aug. 27. 13:42
 1/5 A kérdező kommentje:
ja,azt elfelejtettem hogy én is találtam már boltokat a keresőbe,de leginkább olyan véleménye érdekelne aki már vásárolt is valamelyikbe,vagy ismeri valahonnan a boltot.
2021. aug. 27. 13:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Győrben nem tudok, de tőle bátran veheted, ingyen postával.


[link]

2021. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt:


[link]


Vagy ezt:


[link]


Tudom, ez nem fehér, de hidd el van annyira szép, és ez már az XS kb ugyanyaiért.

2021. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
x helyett xs jobb, nem is borzasztóan drágább és az x típushibáit javították benne.
2021. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos igen kevesen vannak akik arra használják a telefont amire való és nem tiktokoznak rajta meg miegyéb... Ebben a kevés százalékban én benne vagyok. De ha lenne olyan mobilom amilyet keresel, kiváló minőségben kapnád meg, mert én nem dobálom, nem ragasztok rá minden begyerét és társai.
2021. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!