Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használtan Apple készülékeket...

Használtan Apple készülékeket (XS Max-et vagy 11 Pro-t) mertek már valaha néhányan venni? Mondjuk a hasznaltalma webshop-ból? Te vennél, ha olcsón szeretnél jó iPhone-hoz jutni de pl. az SE sajnos nem elég a szempontjaid maradéktalan teljesítéséhez?

Figyelt kérdés

Még használt Apple notebook-on, vagy iPad Pro-n is gondolkozom.


Azonban nem tudom merjem-e a fenti és a lenti készülékeket használtan megvenni?



2021. ápr. 21. 02:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hardveraprón kell keresni megbízható, sok pozítiv értékeléssel jó eladót!


Egyébként én az elektronikus cuccokat 99% újonnan veszem, az biztosabb!

2021. ápr. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem csak akkor vegyél ha még tudod jó pár évig használni használtan ha az illető kb 2 évig használta és a külseje hibátlan max az akkujával van baj akkor egy akkumlátor csere belefér szerintem nem olyan drágák
2021. ápr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Én az elektronikus cuccokat 99% újonnan veszem, az biztosabb!"


Akkor vehetnél nekem is egy 12 Pro-t és egy MacBook Pro-t is! 😂 Küldöm a címet!


Viccet félretéve nekem azért nagyon nem mindegy, hogy valamiért több, mint 400.000 forintot adok ki, vagy csupán 200.000-et. Az Apple által nyújtott többéves támogatottságra és a termékeik elég jó hírnek örvendő megbízhatóságra van szükségem.

2021. ápr. 21. 10:28
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:

“Akkor vehetnél nekem is egy 12 Pro-t és egy MacBook Pro-t is! 😂 Küldöm a címet!” Nem így veszem őket, kb 4 hónapja vettem egy XR-t ami kb 3 éves telefon és én nem mindig a legújabbakat veszem, mert nem érik meg általában.Van egy 200k HP laptop-om, valszeg abból soha nem fogok venni Apple-t.Illetve van egy iPad pro 2018-am is amit én úgy mond céges laptop/iPad-nak használok, de az céges!

2021. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!