Iphone-osok, help?

Figyelt kérdés

Nagyon amatőr iphone tulajdonos vagyok, tud valaki abban segíteni, hogy tudnám valahogy lecsatlakoztatni a kolléganőm iphone-ját az enyémről?

Egyszer rácsatlakozott, így mindig tudja merre járok, és megkérdezi mindig mit csináltam itt meg ott… 🤦‍♀️ Szeretnèm, ha tovább nem lenne így. De fogalmam sincs hol kell ezt beállítani, már àtnèztem szinte mindent..

Köszi, ha segítesz!


2021. aug. 28. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lokátorban (Find My) tudod kikapcsolni hogy kivel van megosztva az hogy hol tartózkodsz.
2021. aug. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lokátor az oka. Ahogy írja az első: ki kell kapcsolni!

Főképernyőre mész, nem a tetejétől, hanem a képernyő bármelyik pontjáról (legyen mondjuk a képernyő közepe) húzd le a képernyőt, hogy kiadja neked a Keresőt és alatta 4 Siri javaslatot. A Keresőbe beírod, hogy Lokátor és kikapcsolod.

Vagy a beállításokba mész és ott beírod a Lokátort.

2021. aug. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen Nektek! Megtaláltam, és töröltem is az illetőt! 🤙🏼
2021. aug. 28. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Lokátorban tudod torolni
2021. aug. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!