Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A20E mobilon...

Samsung Galaxy A20E mobilon hol állíthatom be, hogy ne javítsa ki automatikusan a szavakat amiket írok?

Figyelt kérdés
Folyton kijavítja és olyanra amik megközelíthetőles sem azok, és 3x kell beírnom mert így javítja és 3x már engedi beírni, néha bosszantó. Eddig jó volt, hogy kijavított de már idegesítő. Hol állíthatom ezt be? Samsung Galaxy A20E mobil. Főleg messengeren javítja ki de mindenhol.

2021. aug. 28. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Előjön a billenytyűzet, ott látnod kell egy csavart. Rákattintasz, ott az intelligens írás, és a predektív szövegírást ki kapcsolod.


Igaz nekem s9 plus van, de szerintem azon is így kell lennie.

2021. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :D

Végre eltűnt és már nem javít.

2021. aug. 28. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Enhem is idegelt rendesen. :D
2021. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3.Amúgy ilyenekre javít mint beírom hogy "beilleszt" egyből átjavítja "megveszem"re mikor közel sem hasonló és ilyesmik még :D vagy az oké-t átjavítja öko-ra...
2021. aug. 28. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom egy kalap sz@r nem ér.

😅

2021. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogy javított ki olyan szavakat is amiket helyesen írtam tök másra ami meg sem közelítette :D...sőt 3x kellett beírnom mire engedte azt.
2021. aug. 28. 17:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!