Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a pophone.eu...

Mi a véleményetek a pophone.eu-ról?

Figyelt kérdés
Egy iphone SE 2020at szeretnék venni erról az oldalról. Megbízható?
2021. aug. 30. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel személyesen át lehet venni, és ott tudsz kp/bankkártyával fizetni, így szerintem megér egy próbát. Viszont egy ilyen GSM-nél az 1 éven felüli garit (mert 2 év jár egy ilyen értékű telefonhoz) szerintem képtelenség behajtani.
2021. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem vennék Apple terméket ilyen helyen.


Csakis

Apple.com hivatalosan az Appletől 1-2 nap és a kezedben lesz.

Istyle

ICentre

MediaMarkt


Ha elromlik fél év múlva, ne az Apple-t hibáztasd.

2021. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2


A termékkel általában az ilyen "sufni-gsm"-ben sem szokott baj lenni (márha bontatlan, új készülékről van szó). Általában valamilyen áfa csalás/kikerülés miatt olcsóbb, mint a hazai rendes disztribútoroknál, illetve ahogy leírtam, a 2 év garanciából 99%-ban csak az 1 évet tud érvényesíteni. Ez csak az Apple-re igaz, mert más gyártók hazai szervizei elhajtanak, ha más régióból származik a termék, az apple-nél pedig ugye világgarancia van.

2021. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Garanciát ne remélj tőlük, de új valódi terméket kapsz.
2021. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
77%

Szia!:)

Engem a lányom nyaggatott, hogy tőlük vegyünk iPhonet, először nem igazán támogattam, de aztán csak megrendeltuk a telefont, személyes átvétellel. Nagyon szimpatikusak voltak, kedvesek és segítőkészek.

6 hónap garanciát adnak a telefonhoz, mert használt termek. 1 hét után volt kamera problémája a telefonnak, de 1 nap alatt megcsinálták azóta tökéletes működik a telefon. Szerintem megbízható kis csapat:))

2021. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azóta több hasonló cég is megjelent a piacon és velük ellentétben nem az alap 3 hónap jótállást/garanciát adják hanem 1 évet. Én a Show Me-től rendeltem és hibátlan készüléket kaptam. Fél évvel rá kb meghalt az akkumulátor de szállítással együtt két nap alatt cserélték. Szerintem érdemes őket megnézni, nagyon segítőkész csapat a showme.hu
2023. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!