Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális, ha egy Redmi Note...

Normális, ha egy Redmi Note 10 Pro készülékben "zörög" valami a kamera körül?

Figyelt kérdés
1 hete vettem a telefont, és most tűnt fel, hogy valami zörej van, ha megkocogtatom a telefon felső részét, ahol a kamera is van. Vagy ha csak simán leteszem az asztalra, akkor is hallani a hangot. Szerintem ez nem normális, legalábbis egyik telefonom sem csinált ilyet, viszont nagyon idegesítő. Gondoltam arra, hogy a sim kártya nem illeszkedik pontosan, ezért az lehet, de nem, mert kivettem, és úgy is fennáll ez a zaj. Mit érdemes csinálni, mielőtt szervizbe küldöm? Egyáltalán ilyennek kell lennie, vagy nem?

2021. aug. 30. 23:56
 1/5 anonim válasza:
25%
nem
2021. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az optikai képstabilizátor inaktív állapotban (kikapcsolt kameránál) minimálisan, de tud szabadon mozogni

Illetve az optikai autofókusz is képes ilyesmire


Próbáld ki, bekapcsolt kameránál nem fog zörögni.

2021. aug. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Nem, ez teljesen más, bekapcsolt kameránál is ugyanúgy zörög. Én mondjuk arra tudok gondolni, hogy amik vannak csatlakozók, vagy egyéb dolgok az alaplapra ragasztva, ott elengedett valamelyik, és az rezonál kocogtatásra.
2021. aug. 31. 00:47
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ilyen telefonom van és nekem nem zörög benne semmi.
2021. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hangzik egészségesnek. Valami elszabadult...
2021. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!