Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen vezeteknélküli fülhallg...

Milyen vezeteknélküli fülhallgatót tudtok ajánlani? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Van 2 xiami mi airdotom. Mármint 2 készlet es hát nem vagyok velük megelégedve.


Fél-1 év után mindkettőnél ugyanaz a probléma merült fel: nem töltődik az egyik füles. Az egyiknél a bal, a másiknál a jobb.


Vigyázok rájuk. Jó a hangzásuk, kényelmesek, de nagyon elegem van. Szamtalanszor volt hogy elmentem pl edzeni, setalni, barhova es közben lemerült az egyik úgy hogy előtte kb 12 órát töltődött. Csak valszeg valami probléma van vagy a fülesekkel vagy a tokkal.


Lány vagyok, tehát relatíve kis fülem van, kenyelmeset szeretnék, jó hangzással de azért egy egész vagyont sem akarok (és nem is tudok) rajuk költeni.

Androidos telefonom van.


Van valakinek valami tippje hogy milyenbe érdemes fektetni, aminek a töltése nem romlik el fél év, egy év után?


25 ezer ft-nál semmiképp sem szeretnék többet, de az is nagyon max.



2021. aug. 31. 16:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Xiaomi*
2021. aug. 31. 16:02
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokásos. JBL, Sony, Skullcandy de azt hiszem van Klipsch is 30k alatt.

[link]

Klipsch egy amerikai hifi márka. Mély erősek, de utána kéne nézni hogy ez a füles milyen is.


Samsung Galaxy Buds és társai is elérhetőek 30k tól.

Akciósan becsúsznak 30k alá is.


Kínait én biztosan nem vennék ezekből.

2021. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!