Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Történt már veletek olyan h...

Történt már veletek olyan h beléptetek egy oldalra, előjött egy reklám, hogy nyerjen Ön is iPhodot vagy iPhonet, felíratkoztatok és utánna folyamatosan PUSH üzeneteket kaptatok, ami természetesen pénzbe kerül. Mit tehetek, hogy ne kapjak több sms-t?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Tiltasd le a szolgáltatónál..
2010. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én igy jártam. Alkalmanként 200-300 ft kürüli összegek tüntek el a kártyámrol. A telenornál letiltattam az emeltdíjjas sms fogadást. Azóta nem jönnek ilyenek. Ha 20-as vagy akkor te is letilthatod online az [link] címen. Regisztráció után persze.
2010. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

hát odáig megtörtént, hogy kitöltöttem vmit, aztán elolvastam a kisbetűs részut és oda volt írva hogy sms-enkén nemtom hányszáz forintot levonnak, azt nem küldtem el nekik semmit.


az a gáz, hogy ha bunkó lennék, idegenek telefonszámát beleírhatnám, azt azoktól vonnák le indokolatlanul a pénzt

2010. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg elgondolkodtató ez az eljárás, ahogy kopaszmalacka írja, mert semmi sem garantálja, hogy az űrlapot az töltötte ki, akié a telefonszám. Sem aláírás, sem hivatalos pecsét, tanúk, semmi. Ennyi erővel az ilyen spam szolgáltató hasra ütve is küldözgethetne idegen telefonszámokra emelt díjas SMS-t.


A már más dolog ugye, hogy az ember jobbára csak a barátai adatait és telefonszámait tudja, a haragosaiét nem, a barátainak pedig nem szán ilyen kibaxást.

2010. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen minden nap van ilyen, de feketén-fehéren leírják hogy mennyibe kerül az sms-ek fogadása.

Kérdezem én ki az a hülye aki ezután feliratkozik rá?

Én nem reklamálnák a helyedben!

2010. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A megadott telefonszámra jön egy "jóváhagyást kérő" sms, amelyre igennel válaszolva indul el az előfizetés. Tehát "megszívatni" senkit nem lehet vele. Mert kell hozzá a humanoid tudatlanság.
2010. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jovanny ***** válasza:
Soha nem történt meg velem, mert alapból agresszíven tiltva vannak a pop-up ablakok, mindegyik egy átverés. Veled sem történik meg, ha nem dőlsz be ikyen egetverő baromságoknak. Semmi sincs ingyen. ;)
2010. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én telefonrol (operamini) néztem az emailjeimet,és ott kattintottam egy ilyenre. Semmi felugró ablak nem volt,meg semmi apróbetüs rész. Csak hogy kell egy elérhetőség. Beirtam oda a számom,de megbántam. De mióta le van tiltva azóta nem jön.
2010. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi apróbetűs rész, csupán annyi h ha felíratkozom, nyerhetek. Aztán végülis amikor leküldték az sms-t meg minden akkor kiírta, hogy mostantól minden nap fogok vmilyen csengőhangokat kapni. Szóval az iPod nyerés az álca volt... Nem hinném, hogy oktalanságom miatt történt volna. Becsapás volt az egész! Amugy köszönöm a tanácsokat!
2010. aug. 31. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!