Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kipróbálnám az iOS-t. Van...

Kipróbálnám az iOS-t. Van olyan termék, ami megfelel az alábbi kritériumoknak?

Figyelt kérdés

-Teljes értékű fájlkezelés, elérési utak szerkesztése, mappába rendezés, stb

-Dokumentumok szabadon történő másolása akár USB eszközre oda-vissza

-Bármilyen fájl letölthető rá bárhonnan, és ezt pendrive-ra is lehet másolni

-Downgradelhető alkalmazások

(pl ha egy alkalmazás frissítése sz@r, akkor vissza tudjam állítani a korábbira)

-Fényképezőgép SD-kártyájáról (USB-s olvasóval) oda-vissza történő adatátvitel (képek és videók egyaránt)

(Nyaralás közbeni szortírozás, rendszerezés céljából)

-Bővíthető offline tárhely (cserélhető tároló)

(Külföldön nem sokat érnék a felhővel)

-Csak a képzelet szab határt a testreszabhatóságban.

(Widgetek, alkalmazások mappába rendezése, egyéni hangok mindenhol, stb)


A fentieknek megfelelő iOS telefont keresnék, esetleg egy olan Apple tabletet, ami a fentieken kívül 16/9 vagy 16/10 képaránnyal rendelkezik, és legalább 10"-os.


Javaslatok?


(Jelenleg egy Huawei Mate 40 Pro-m van, de kipróbálni bármelyik Apple jó lenne. Hosszú távra azonban minimum ilyen tudású)



2021. aug. 31. 19:32
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy gondolod, a véleményed erről már nem az én dolgom.
2021. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
33%

“#20 Miért is?

Mit tud az iphone, amit ez nem?”

Látom, elég sötét körülötted minden. Huawei a Harmony OS rendszer az iOS-ról lett teljesen lemintázva és kiadták úgy mondva, hogy készítettek egy tök használható rendszert.

Bezzeg iPhone nélkül még hajlítható telefon se létezne :D (samsung galaxy fold, Huawei Mate x…)

Nem akarja itt pár jógyerek elfogadni, hogy iPhone a vezető az egész telefonos technológiában. Apple kitalálta a notchot, pár hónap múlva már érkeztek is notchos Androidos telefonok, amit pár gyártó alaptalanul lyukas kijelzőre cserélt/fejlesztett, amivel ugyanúgy nincs eltakarva a kijelző :D notch sokkal jobban néz ki, mint a lyukas képernyő :D

Apple kivette a fülest, a többi gyártó szintén leutánozta.

Apple feltalálta az AirPods-ot, csomó gagyi kínai AirPods-hoz hasonlót elkezdett gyártani, a samsung is csak az EarPods-tól kezdve kezdte el utánozni az almás céget (lásd: galaxy s6 fülese). Nem is csak samsung másol, hanem a Huawei, Xiaomi, meg egy csomó Android-ot (még véletlenül sincs saját OS rendszerük). Kivéve a leutánozott Harmony OS.

Apple feltalálta az iMac-et, hány iMac-hoz hasonló gép van már… :D

Apple bármit feltalál, először kigúnyolják, mert muszáj gúnyt űzniük, mivel le vannak maradva az Apple csodálatos feltalálásaitól, valahogy a gúnnyal sikerül ideiglenesen vásárlókat szerezniük, de ugyanúgy az Apple receptje szerint folytatódnak a következő csúcstelefonjai az Android rendszer alapon épülő kínai telefonok.

Tehát: számomra Apple az egyetlen cég, amelyik tud használható telefont lerakni az asztalra, amire rájön még az 5-6 év legújabb iOS rendszer, emellett még ugyanúgy használható marad 5 évig.

A többi csak kínai Apple.

“#20 Miért is?

Mit tud az iphone, amit ez nem?”

Várjál, én tudok jobbat kérdezni:

Milyen hasznosat talált fel a Huawei, amilyet az Apple nem? :) Ez a kérdésem most nem csak egy embernek szólt.

A widgetet ne hozza fel senki, mert az pont a legalja a hasznos dolgok közül!

2021. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Elég sok Android feature van, amik iOS-en csak jóval később jelennek meg.


Sokszor olvasok "forradalmi újítást" aztán csak röhögök, mert egy Androidos telefon ezeket már évek óta tudja.


Szóval nem tudom ki másol kit, de érdekes....


Miket "talált fel" a Huawei, vagy miket mutatott fel elsőként:


-A Huawei P9 jelentette az áttörést az éjszakai fotózásban

-Periszkópos Zoom kamera


Csak pár példa.


Egyébként a notch pont nem Apple találmány.

Ellenben a világ legsilányabb minőségű USB kábele igen.

2021. szept. 6. 23:58
 34/34 A kérdező kommentje:

#32 Amúgy meg jó, hogy isteníted az Apple-t.

Én egy szóval sem mondtam, hogy "szar".

Sőt, ha azt szereted, akkor szeresd.

Feltettem egy kérdést, arra nem sikerült válaszolnod.

Akinek elég az iOS, használja azt, pont nem érdekel

De amíg egyetlen iOS sem tudja a fent leírtakat (amit az Android persze évekkel ezelőtt is tudott) addig nekem ne mondja senki, hogy sokkal jobb az androidnál..


Ja és visszatérve, hogy miket talált fel a Huawei?

Érdekes módon az EMUI-ban előbb jelennek meg bizonyos feature-ök, mint a stock androidon.


Pl. A huawei Android 9-en már alapból tartalmazta a "digitális egyensúlyt" majd később beharangozták, mint az Android 10 újdonsága.

(iOS-en van ilyen amúgy?)

2021. szept. 7. 00:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!