Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s21 vélemények?

Samsung s21 vélemények?

Figyelt kérdés

Nekem 1 hónapos használat után az s9 mellé rakva kb semmiben nem különb

Kivéve a kamera abban jobb de az éjszakai képek még mindig nagyon rosszak

Gyengébb fakóbb kijelző de mégis drágább a másik új árához képest és egyre drágábbak egyre kevesebb tudással ebben már pulzus mérő sincs meg igazából semmit nem adnak csak egy kábelt mellé csak egy kijelző alatti ujjlenyomat olvasó ami extrának mondható

Akkumulátor üzemideje is 5 6 óra normál használat mellett

de persze nagyon gyors kis telefon

Ti mit gondoltok róla



2021. szept. 1. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Pulzus mérő melyik telefonban van gyárilag? Szerintem azt kevered az okosórákkal. Egyébként szerintem si jobb széria lett a 20-as.
2021. szept. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 Nézz utána akkor az S9-nek :) Akkoriban voltak ilyen vad kísérletezések, az S8-S9 szériákban bizony még fellelhető a pulzusmérő szenzor (meg az asszem S6-ig visszamenőleg az összes Galaxy csúcsban).

Én is S9-ről váltottam, én is S21-re. Azért nem S21+, mert nem volt boltban raktáron épp és hát 30km-t utaztam érte, nem akartam üres kézzel hazamenni, így lett S21. Egyébként is elsőre S21 volt tervben, csak utólag gondolkoztam el és döntöttem az S21+ mellett.

Végül is nem bántam meg. A kijelző önmagában megvesz engem kilóra, az a 120Hz naggyon kvajó, imádom. A teló is sokkal fürgébb, sokkal automatikusabb módon kezeli a hálózatokat is a teló, gyönyörű képeket készít. Kézből lekaptam a Holdat, mikor teljesen látszott. Kézből! És simán van olyan szintű, mint amit a Huawei kamerái tudtak Holdfényképezés terén. Simán, szóval nem értem az éjszakai képek szerinted miért rosszak. Nagyon jó képeket lehet vele lőni pedig.

Az üzemidőben is előrelépést jelent ez a teló nekem, még kényelmesen kibírom a másnap reggelt is vele, ha akarom úgy, hogy reggel fullon szedem le a telót. Nem tudom ez mennyi SOT-időt jelent, nem a kijelzőidőre recsizek, számomra az fontos, hogy az én használati szokásaim mellett meddig húzza a teló. Az S9 már eleinte is alig húzott ki 1-1 napot, a vége felé meg amit művelt már siralmas volt, az S21 már most túlteljesít ahhoz képest, amit vártam. Remélem a végefelé nem kezdi el az akksis szarságokat ez is, mint az elődje.

Én összességében elégedett vagyok, ez az a generáció, amire azt mondom már megérte váltani. Csak ez az Exynos pöcsölés... Bár ez is jó, de a Snapi jobb.

2021. szept. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

S10+ban is van pulzusmérő, nekem az van. :)

Jó telefon a 21, de nekem nem érte volna meg váltani, nem jobb annyival, amennyibe kerül. Még a következő modellben sem vagyok biztos (hacsak ezzel nem történik valami - lekopogom, ne történjen), talán majd a 23-asra.

Mondjuk szerintem a töltő kihagyása nagyon olcsó húzás, oké, hogy van mindenkinek, de pl. ezt a telót csak a saját töltőjével szeretem tölteni, ezzel működik normálisan a gyorstöltés, stb.

2021. szept. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó telefon 3 évig tutira nem lesz gondod ha megveszed
2021. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Remélem a végefelé nem kezdi el az akksis szarságokat ez is, mint az elődje."

De ez is el fogja kezdeni később. Mind ilyen, a feltöltés-kisütés ciklusok rongálják az akksit. Amúgy köszi a hosszú leírást, hasznos volt. Én is S9-ről tervezek váltani 21-re.

2021. szept. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor már most kidobom az ablakon... Az S9-em a végefelé 39%-tól kezdve kb. bármikor kikapcsolhatott mindenféle előjel nékül, hidegben volt már rá példa, hogy 50% felett elköszönt, ami egyszerűen nem életszerű, nem normális. A családban szinte mindenkinek Huawei-e van, egyik szülőmnek P20 Lite amit akkor vett, mikor én az S9-et (2018) másiknak meg Mate 8 van, amit még 15-ben vett, egyik sem csinál ilyet. A Mate 8 is simán kibír egy napot, pedig egyikben sem volt sosem akksi cserélve. Sőt, egyik-másik teló sem csinál ilyet a családban meg az ismerősi körömben sem.

Azért, ha az S21 is baszakszik, én hódziher, hogy sosem veszek többet Samsung-ot, kényelem ide vagy oda (túlságosan beleszoktam a felületükbe, messze a legjobb szerintem). Az S3 Neo-mmal is szoptam akksi terén, megpúposodott az első, majd miután kicseréltem az sem tartott sokáig. Most csak így "mégegyszer utoljára" alapon váltottam ismét Samsung-ra, ha ez is cserben hagy, soha többet.

Persze, ezeket a hibákat leszámítva élmény volt Samsung júzernek lenni ezidáig, de hülye azért nem vagyok.

2021. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy az S21 már most túlszárnyalja az elvárásaimat akksi terén, szóval ígéretesnek tűnik, mí az eddigi Samu telójaim kritikán aluliak ezen a téren már az első pillanattól kezdve, csak úgy voltam vele, hogy erre van a töltő.
2021. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6, A hidegben gyorsan merülést én is tapasztaltam régebbi Samunál, de nálunk pl. pont a Huawei telók vacakolnak. Én 4-5 évig használok egy S szériás Samut, páromnak a Huawei szintén csúcsszéria két év után menetrendszerűen kezd haldokolni (kikapcsolás, lefagyás, melegedés, nem azt csinálja amit kéne, nem jelzi a hívást, meg ilyenek). Nem mondom, hogy azonnali csere, amìg lehet, ő is húzza, de nagyon látványos a különbség.

Samunál az akksi az egyetlen gyenge, állítom, hogyha a régebbiben is akksit cseréltetek, simán rá lehetett volna húzni 1-2 évet (6-osom volt előtte), csak ugye egy idő után már a kompatibilitási dolgok miatt is megérik cserére.

Ezért örülök neki, hogy kitolták a támogatási időszakot, még a 10-es széria is kapja a nagyobb frissítéseket (a 9-ben már nem vagyol biztos, de talán még az is mostanában jár le), szóval nem csak két évig telefon a telefon.

2021. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Az S9-nek az Android 10 az utolsó. 8-al jelent meg, megkapta a 9-et, majd a 10-et, nyilván kispóroltak ígyis belőle egy rakat szoftveres fícsört (Bixby routines, hogy egy fájó példát említsek) azt ennyi. Szóval az S9 még a "2 évig telefon" kategória. Azért havi biztonsági csomagokat még kap, szóval nem reménytelen, viszont tavaly ősszel-télen már nem kaptam rá 11-et, soha nem is fogja megkapni.

Az S21 11-el jelent meg, megkapja majd a 12-t, 13-at és a 14-et is, ami örvendetes, csak biztos, hogy az újabb fícsöröket később már nem fogja megkapni úgysem, verzióugrás ide vagy oda. Mint az S9-nél. Érthető egy szinten.

Az pedig amit én tapasztaltam nem hirtelen merülés, hanem szimplán hardveres hiba. Gondolom én. Amióta öcsémnek lepasszoltam azóta mondjuk nem csinálja (asszem), nem tudom, nem néztem még. Csak 1x láttam, hogy ilyen 10% alatt még vígan használja öcsém, ami ugye előtte lehetetlen volt. Lehet csak egy FR kellett volna, mert ugye azt kapott, mielőtt megváltam volna tőle. Mindegy is, 2 évig elhasználtam volna még, ha nem problémázik a teló, de így már nem volt humorom állandóan a hibáit keresgélni és javítgatni.

2021. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!