Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonok amiknek a...

Mobiltelefonok amiknek a selfie kamerája is nagyon jó?

Figyelt kérdés
Samsungban gondolkodtam, leginkább a fotózás érdekel egy mobilon, nagyon szeretek fotókat készíteni és szeretnék egy erre alkalmas mobilt venni, de azért nem valami gagyit. Bármilyen javaslatra nyitott vagyok. :)

2021. szept. 2. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát eddig oké, de Anyagi keretet be kéne határolni. Mert 100 tól határ a csillagos ég...


Vaktában kell akkor Asus Zenfone 8 :)

2021. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
350.000 ft beleférne.
2021. szept. 2. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Iphone 12 pro
2021. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor


Samsung Galaxy s21 (+) (ultra)

iPhone 12 (Apple.hu -n 350 az induló ára. De egy mezei webáruházban jelentősen olcsóbban meg lehet venni. Talán a pro is beleférhet. Persze csak normális webáruházban. Bár világ garanciás, szóval EU -n belülről is rendelheted.)

Asus Zenfone 8


teszteket meg itt találsz:

[link]

[link]

2021. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Samsung Galaxy S21 Ultrám van. Az eddigi legjobb az S10 után. Szuper fotókat készít. Nem tudom most mennyi az ára. Én februárban vettem akkor 500 volt
2021. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!