Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5 2017 homályo...

Samsung Galaxy A5 2017 homályos képek kiküszöbölése valahogyan?

Figyelt kérdés
Szelfi képeknél a hátteret teljesen elhomályosítja. Gondolom ez valami király alapbeállítás. Ki lehet kapcsolni, vagy küszöbölni valahogyan? Beállunk egy jó háttérhez, amiből rajtunk kívül semmi nem látszik élesen....elég lehangoló, még a "gyagyibb" telefonjaim se csináltak ilyet.

2017. aug. 30. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez a teló van, én nagyon szeretem, viszont a problémád nem egyedi. A Samsung valamiért az idei modellből kihagyta az optikai képstabilizátort, pedig a tavaly modellben volt. Furcsa. :/ Viszont a hátlapi kamerával nagyon szép, részletes képeket lehet készíteni. :) #Ádám
2017. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a képstabilizátor hiánya miatt van. Kamera beállítási között nézz szét, ha nincs erre vonatkozó beállítás, akkor szoftveres vagy hardveres hiba lesz.
2017. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oké, azt hittem "csak" zajos. Mert a kézremegésre úgy reagál néha, ha sokáig tartom kézben, mintha egy földrengés közepén állnék... :D
2017. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sajnos semmilyen beállítást nem találtam erre vonatkozólag.

Onnan gondoltam, hogy alap beállítás, mert az egyik tesztnél is olyan a kép, mint amiket nekem csinál: [link]


"A nagy megapixelszám ellenére a szenzor fix fókuszú maradt, tehát nem tudunk fókuszpontot választani."

2017. szept. 4. 14:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg simán csak nem tud olyan messzire fókuszálni.
2017. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!