Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennétek? (Apple,Sams...

Melyiket vennétek? (Apple,Samsung,Huawei)?

Figyelt kérdés
Ezeken a telefonokon gondolkoztam, igazából mind tetszik, mindnek megvan az előnye. Iphone 12 ennél igazából még az is kérdés elég e a 64gb vagy inkább a 128gb. Galaxy note 20, galaxy s21, huawei mate40pro. Iphone felé húzok kicsit mert tetszik a telefon és szivesen kipróbálnám hosszabb távra az iost. A másik a huawei mert elég jól megpakolt teló viszont ugye nincs google. Samsungnál a note 20 ami jobban tetszik. Ti melyiket vennétek és miért?
2021. szept. 2. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Huawei-t én nem vennék, a Google támogatottság hiánya miatt.


Inkább Samsung, vagy Iphone.


S21, vagy Iphone 12.


Mindkettővel jól jársz.

2021. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A GMS-t ha valaki ért hozzá, pár perc rárakni. Ne ez alapján dönts.
2021. szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Morzsi007 ***** válasza:
81%
Próbáld ki az ios-t, ha inkább ez tetszik. Ha nem jön be, eladod aztán veszel S21-et. Hogy mekkora tárhely szükséges, azt neked kell tudnod. Nekem elég a 64GB-os úgy, hogy év végén a képeket, videókat lementem, képeket előhívatjut, videókat összevágom. Pár marad csak rajta. Ha eddig elég volt a 64GB, akkor ezutàn is elèg lesz.
2021. szept. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit várnék az új iPhone 13 -ak miatt. Aztán döntenék, de iPhone...
2021. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Morzsi007 azért az iPhone-oknak egyfelől merőben, gyökeresen más az egész rendszerük, a GUI-juk meg minden, teljesen más az iOS, mint az Android, másfelől pedig egy teljesen más árkategóriát, egy külön kasztot képviselnek...


Én például soha nem értem fel anyagilag...

2021. szept. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Tudom, hogy teljesen más. A kérdező kipróbálná az iphone-t, mert efelé hajlik, erre válaszoltam.

Az S21 és a 12-es széria (12 Mini, 12) azért árban közelebb állnak egymáshoz.

2021. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#5 Árban más kategória? Hol?

Csúcs Androidok ugyan olyan árkategóriában vannak. Vagy én nem vettem észre hogy jelentősen olcsóbb lenne?

Magyar árakat hagyjuk, árfolyamot, a kiszámíthatatlan gazdasági környezetet is beleárazza pl az apple.

2021. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából amiket írtam azok kb 1 árkategóriában vannak ezért vacilálok közöttük. Lehet a huawei lesz mert igazából elég sok minden van belepakolva a googles cuccokat meg tényleg nem nagy cucc felrakni. Viszont ismerősi kör miatt is vacilálok az iphoneal mert mindenki dícséri meg hogy ez 4-5 évet bírna nekem meg hogy milyen jó a minősége évek mulva se lassul, jó a kamera stb..
2021. szept. 2. 11:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8 Minden frissítgetés után resetelni kell a telefont és feltenni a GMS -t. Előtte meg mindent backupolni, aztán visszaállítani.

Szóval nem egyszeri kis telepítésről van szó. Valóban fel lehet mókolni, és az is lehetséges hogy majd időnként módosítanak a google szervizin hogy ez ne legyen olyan egyszerű, akkor megint gms le az új gms fel. Tehát oda kell majd figyelni erre is.

Ha nem gond akkor oks.

2021. szept. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!