Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Újabban zavar a telefontok,...

Újabban zavar a telefontok, mindenki használ telefontokot?

Figyelt kérdés
ahogy rárakom tömzsibb lesz a telefonom,rosszabb is a fogása,jobban kitömi a zsebem. Látok embereket akik tok nélkül használják.

2021. szept. 2. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Régebbi telefonoknál jobban éreztem ezt mivel azok vastagabbak voltak.

A mostani a21s telefonom olyan vékony hogy jobb tokban tartani és úgy kézben tartani

2021. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
A bátor és a gazdag embereknek nem kell telefontokot használniuk. Mostanában egy telefon olyan drága már, hogy én személy szerint nem merem tok nélkül használni, nehogy összetörjem véletlenül. Ha te be mered vállalni a kockázatát a törésnek, akkor nem kell tokot használnod. Természetesen vannak olyan emberek, akik nem használnak. De amúgy a kis szilikon tokok már tényleg nem olyan vészesen növelik meg a telefon méretét.
2021. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem használok, van biztosításom, fólia se kell
2021. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn pont fordítva vagyok mint te kèrdező, engem règebben zavart. Aztán vettem egy telefont amihez adtak gyárilag ès azóta nem merem használni anèlkül. Bár ehez hozzátartozik hogy azt amihez adtak először sikerült kb ugyan olyan szügben elejtenem mint az előzőt aminek ripityára tört tok nèlkül a kijelzője, annak meg semmi baja nem lett.
2021. szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem az új hanem a règi toknèlküli tört össze
2021. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
használok, ha törik nem jó
2021. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én telefonom is tokban van amit gyárilag kaptam hozzá,mindig abban van.
2021. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!