Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amikor a telefonomon próbálok...

Amikor a telefonomon próbálok megnézni valamit az interneten, bizonyos oldalakon akármire kattintok rá állandóan megnyit valimi olyan oldalt hogy "számlanyitási ajánlat" meg hogy unibet vagy mi.?

Figyelt kérdés
Soha nem szoktam efféle tartalmakat nézni és nem értem hogy mért hoz be ilyeneket. Nem tudom hogy az oldal miatt van mert az állította be hogy nyisson meg egy másikat ha valaki rákattint valamire, és ha igen akkor le lehet tiltani valahogy, vagy, vagy azért mert vírusos a telefonom. Mit kell ilyenkor csinálni ?

2021. szept. 11. 10:03
 1/3 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Reklám.
2021. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem olyan reklám mint a többi mert kipróbáltam ad blocker böngészővel is (ami tényleg működik mert rendesen letiltja a reklámokat) de még így is ugyanaz volt a helyzet
2021. szept. 11. 10:17
 3/3 anonim válasza:

gyári beállítások visszaállítása - minden törlése

aztán használj utána olyan böngészőt ami blokkolja a reklámokat pl brave

2021. szept. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!