Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huaweii P20 Pro nagyon elavult?

Huaweii P20 Pro nagyon elavult?

Figyelt kérdés
A hátlap összetörött, nyilván ilyenkor felmerül, beálljak-e a fogyasztói társadalom sorai közé és cseréljem, vagy még mondjuk 5 évig elvagyok vele? Ha valaki cserélné, miért cserélné?
2021. szept. 11. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg vagy vele elégedve, veszel rá egy nem átlátszó tokot, és használod még egy jó darabig.


Nem mai darab, de ha egyébként minden igényedet kielégíti, miért cserélnéd?

2021. szept. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdemes megcsináltani, esetleg rakatni bele egy új akkut akkor én valószínűleg ezt választanám, mivel alapvetően a mostani új telefonok sem hoztak olyan jelentős újításokat ami miatt az átlag emberek rohannának lecserélni a telefonjukat.
2021. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az van, imádom! Én gyári huawei okos tokkal használom.
2021. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Nem tudom. Nekem Mate 10pro van és egyáltalán nem tűnik elavultnak - de lehet, hogy a P20 már az...
2021. szept. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
P20 sem az. Teljesen jo telo meg mindig.
2021. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!