Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 2020-ról mennyire...

IPhone SE 2020-ról mennyire lesz nagy váltás egy iPhone 12 Pro Max?

Figyelt kérdés
Úgy hogy ez az SE a legelső iPhone-om.
2021. szept. 11. 10:35
 1/7 anonim válasza:

Óriási. 2"-al nagyobb, 5G képes, tripla kamera, leggyorsabb chip (bár szerintem ez már nem észlelhető), face ID, 6 méterig vízálló, vezeték nélküli töltés, jobb kijelző, jobb előlapi kamera, főként ezek a nagy, észlelhető különbségek.

Szerintem jó váltás, nekem még első generációs SE-m volt, abból lett XR, most gondolkodom, hogy 12 pro (max), vagy majd a legújabb széria.

2021. szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak annyit javítanék bele az elsőnek hogy vezetéknélküli töltés mindkettőbe van de lényegébe tényleg majdnem mindenbe különböznek
2021. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért elég hamar váltasz úgy hogy az se2020 is új telónak számít.
2021. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A telefon új, de a design már több éve elavultnak számít.
2021. szept. 14. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:
4.És?
2021. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem értem, ha ennyire fikázod akkor minek vetted meg ? xd
2021. szept. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem vettem, egyik családtagom cserélte le másra és megkaptam tőle.

"ha ennyire fikázod" Mennyire? Annyit írtam, hogy elavult a design, mivel már több éve notch-os full kijelzős telefonok vannak, de attól még jó telefon szerintem.

2021. szept. 19. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!