Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy rejtsem el a kedvelések...

Hogy rejtsem el a kedvelések számát az instagram bejegyzésnél?

Figyelt kérdés

Van két profilom. Az egyiket vagy már 5 éve használom és a másik 2 éve van meg.

Szeretném elrejteni a kedvelések számát de a régebbi profilomon nem tudom, nem jelenik meg csak a másiknál. Miért? Mi lehet a gond? Másképp el tudnám rejteni a kedvelések számát? Kérlek segítsetek értelmes válaszokkal.



2021. szept. 11. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Instagram fiókodra rámész -> Bejegyzések -> Kedvelések és megtekintések eltüntetése
2021. szept. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy az instagram fióknál a beállításokhoz kell menned, utána a bejegyzésekre azon belül
2021. szept. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy így kell, de nem engedi. Nem jelenik ki az egyik profilomnál csak a másiknál. És annal a fiókomnál szeretném eltüntetni amelyiknel pont nem jelenik ki. Pedig fel van frissítve meg minden.
2021. okt. 3. 23:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!