Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az iPhone 13-ról?

Mit gondoltok az iPhone 13-ról?

Figyelt kérdés

Számomra egy csalódás volt az egész event. Teljesen jelentéktelen újításokat kaptunk, mégis ismét meg kellett bolygatni szerencsétlen design-t. Szerintem több értelme lett volna 12s néven kiadni egy javított verziót, és békénhagyni a kamera elrendezést illetve a notchot. A specifikációk természetesen javultak, amikkel semmi bajom nincsen, viszont kár volt előadni új telefonként.

Kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről.


2021. szept. 14. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Azt, hogy nagyon tipikus a reakciód... Ha ezt kapjuk akkor miért nem azt. Ha azt, akkor miért nem ezt?

Annó mindenki új metrót akart, kivitték a vacakokat az oroszokhoz és hoztak újat. Mi volt a reakció? MIÉRt ÚJAK METRÓSZERELVÉNYEK????

Újítsák fel a Blahát!!!! Most: Miért kell felújíteni??

És még sorolhatnám...

Vannak emberek akiknek soha semmi nem jó.

Ez egy nagyon jó update, csak nem fogod fel mit is kaptunk.

A világ legdurvább mobil SoC-át! Azt még a droidosok is elismerik, hogy az Appla chipjeit nem lehet megverni sehogyan. Mindenki nyünnygött a 120Hz-ért, megkaptuk.

Jobb kamera, optikai képstabilizálás a sima 12-ben is, nagyobb tárhely, nagyobb akku, új, jobb kijelző, stb. Nem tudom melyik eventet nézted :D

És ahogy szokott lenni, majd ha elkezdik szállítani készülékeket és a tesztelők igazán nekiállnak dolgozni az új telefonokon akkor derülnek még ki az apróságok amiket egy ilyen rövid prezi alatt nem lehet bemutatni.

Ja a noccs :D Legyen kisebb!!!

Kisebb lett... MIÉRT LETT KISEBB????

Készen vagyok az ilyenektől mint te és a hozzád hasonlók.

Ha annyira durvaokos csávó vagy akkor hajrá, lehet felépíteni egy céget és nekiállni telefont gyártani, olyant amilyent akarsz. Ha Jobsnak sikerült, neked is fog! :)

2021. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem korrekt lett.

Olcsóbb is lett kicsit és dupla tárhely az alapmodellben, jobb kamerák, kisebb notch, jobb üzemidő.

2021. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
14%
Annyié' kocsit veszek.
2021. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
iphone 13 mini van amúgy? hezitálok hogy a 12 minit vegyem meg vagy a 13-ast. de mindenképp a minit szeretném
2021. szept. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Pont ez a jó, hogy jelentéktelenek az újítások benne, így nincs késztetése az embernek rá, hogy kidobja a régit és megvegye az újat. A kőgazdagok meg úgy is két kézzel szórják a pénzt, az Apple úgy meggazdagodik belőlük, hogy öröm lesz nézni. A teljesen jó 12-es készülékeiket pedig fillérekért megveszik az értelmes emberek, akik régebbi iPhone-ról szeretnének 12-re váltani. A piac már csak így működik. Igazából mindenki nyert ezzel, hogy új készüléket mutattak be.
2021. szept. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

"iphone 13 mini van amúgy?"

van

hamar döntsd el mit akarsz venni, mert a 12 minit már nem forgalmazzák mától és a gyártásá már leállították régebben. Újat még lehet találni, de hamar el fognak figyni a bent ragadt készletek.

2021. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
6.én meg azt hallottam hogy még egy jó darabig lesz a 12 mini. attól hogy leáll még adják valameddig és nem igen fogy a mini.
2021. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mint azt írtam, nem az újtításokkal van bajom, hanem azzal hogy minden új modellnél át kell alakítaniuk a design-t. Miért nem használnak megint “s” modelleket, mint anno?
2021. szept. 15. 01:22
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Mi változott a ditájnon? Hm?

- Feljebb került a hangszóró az előlap élére.

- Nagyobb lett a Pro sorozatnál a kamerasziget

oszt' ennyi.

És miért 13? Mert mindent kicseréltek a telefonban.

[link]

[link]


Miért volt csalódás?

A 13 és 13 pro sorozat nagyon ütős lett

Az új iPad mini instant get!

Az új watch is nagyon jól sikerült

Mit szeretnél még? :D

2021. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
33%
Annyiért Borsodban nőt veszek.
2021. szept. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!