Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ISTYLE VAGY APPLE.HU OLDALRÓL...

ISTYLE VAGY APPLE.HU OLDALRÓL rendelnétek inkább?

Figyelt kérdés
2021. szept. 15. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy. Az iStyle hivatalos APR (Apple Premium Reseller) bolt. Rendeltem már mindkét helyről.
2021. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy.


Az ár ugyan annyi, de akkor már inkább az Apple.com/hu ról

2021. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok


Én az elsőt amit most használok áruházban vettem mert volt a pláza ajándékkártyám, a következőt az Apple hivatalos oldaláról fogom rendelni.

2021. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rendben akkor inkább apple.hu

És ha egyszer garanciában kell kezelni akkor mindegy melyik szervizhez viszem be?

Kell olyankor fizetni érte ha garin belül van?

Telefont akarok majd venni, de most nem szolgáltatótól mert nem lesz rá szerintem jelentős kedvezmény előfizetéssel sem.

2021. szept. 15. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4


Nem! Garancia alatt az Applenél az a jó, hogy akár a németekhez, ûj zealandon is beveszik.


1 éves VILÁGARANCIA van rá, tehát 1 évig a világ bármely hivatalos Apple szervizében beveszik INGYEN.


De nekem eddig nem kellett szervíz, az elöző Samsung már fél év után ment. 😂

2021. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt tudod megkeresni a hozzád legközelebb eső szervizt.


Ilyen isamurai meg hasonlókba ne vidd be gari időn belül!! Csak fenti oldalon megtalálható hivatalos szervizek egyikébe! (iStyle, iCentre, Almárium pro, ...)

2021. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Remélem én is , hogy nem kell majd vinni, csak eszembejutott ez is kérdésként.

2021. szept. 15. 11:09
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy, mindegyik jó.
2021. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!