Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom jelezni a Játék...

Hol tudom jelezni a Játék (plants vs zombies 2 ) készítőknek hogy hibás a játékom ?

Figyelt kérdés
Nem tudok belépni a vásárlás módba és vásároltam kettő darab növényt azt meg nem tudom fel oldani.

2021. szept. 15. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A játék értékelésénél próbáld meg közölni a fejlesztőkkel az észrevételeidet.
2021. szept. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Játék értékelésénél ? Hol tudom a játékot értékelni ?
2021. szept. 16. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Google Play > Plants vs Zombies™ 2 [link] > a játékról > legörgetsz, ott van egy link: EA (Electronic Arts) Súgó: Hivatalos támogatás [link] majd menüből Kapcsolat az EA-val: [link] contact-us/ és át fog irányítani az angol nyelvű oldalra, ahol kommunikálhatsz velük.
2021. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi időbe telhet. :( Ha itt [link] írtál nekik (és regisztráltál fiókot náluk), akkor majd értesítenek email-ben (gondolom).

Addig is érdemes lenne átnézni a Plants vs Zombies™ 2 fórumát [link] hátha találsz valami "okosságot".

2021. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!