Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy samsung galaxy tab s...

Gaszi14 kérdése:

Egy samsung galaxy tab s 8.4-ben akkumulátort cseréltem, és olyan hiba jelentkezik, hogy random kikapcsol vele. Szoftveres gond lehet, vagy az új akksi hibás?

Figyelt kérdés

Miután kikapcsolt nem lehet bekapcsolni, csak ha töltőre dugom. Minden ilyenkor szokásos módszert kipróbáltam a hard resettel bezárólag. 100%-nál is volt, hogy kikapcsolt, meg igazából amikor a kedve tartja. A régi akksit visszarakva minden rendben. A kérdésem az lenne, hogy szinte biztos, hogy az utángyártott akksi hibás, és nem szoftveres a gond? Az akksit linkeltem.

[link]



2021. máj. 30. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

"A kérdésem az lenne, hogy szinte biztos, hogy az utángyártott akksi hibás, és nem szoftveres a gond?"

Ha szoftveres gond lenne, azt a régi akkuval is produkálná, de leírásod szerint azzal nincs baj.

Szóval igen, az új akku a ludas.

(De nem értem, miért kell ilyen nevenincs utángyártottat venni...vannak kitűnő utángyártott akku márkák, pl Bluestar)

2021. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már rendeltem tőlük többször akksit, és eddig nem volt gond, ezért döntöttem most is mellettük.
2021. máj. 30. 11:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a bolttal van gond, hanem az akkuval.
2021. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó az akksi, talán kontaktos.
2021. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Közben rendeltem egy másik akksit, elvileg gyári. Ennél jobb egy kicsit a helyzet, de ezzel is kikapcsol csak ezzel legalább lemegy 20% alá is, de ennél is random. Van hogy 10 ,van hogy 15 stb. Ha kikapcsolt és töltőre dugom akkor 0%. Az android pontatlan szintjelzése a ludas szerintem, csak nem tudom mivel lehetne "kalibrálni" vagy ilyesmi. A régivel továbbra sem jelentkezik ez a gond. Valami ötlet? Elég idegesítő...
2021. aug. 25. 21:55
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Akkor ott szalagkábel hiba lesz...
2021. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NTBS ***** válasza:
A gond az akkuval van.
2022. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

több mint félév után kiderült,

köszönjük "Emese"

2022. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várjál még egy-két évet, és emeld ki megint.
2022. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Látom, hogy régi kérdés, de a tanulság kedvéért hozzátenném, szerintem a jelenség az akku túl nagy belső ellenállására utal(t).

Valószínűleg, ahogy a processzor ráterhel, leesik a feszültség, ezt az instabilitást a megnőtt belső ellenállás okozza.

"Közben rendeltem egy másik akksit, elvileg gyári."

Csak gyakorlatilag nem gyári, vagy túl sokáig raktárban pihent.

2023. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!