Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » VoWifin lehet úgy díjmentesen...

VoWifin lehet úgy díjmentesen hívást indítani, hogy nem WIFI halózatra csatlakozok, hanem a saját mobilinternetemre?

Figyelt kérdés
DigiMobilos vagyok

2021. szept. 16. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Tudod egyáltalán mi az a VoWifi?
2021. szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mobilnettel VoWiFi-re csatlakozni, de nem az előfizetés saját mobilnetjével. Az a VoLTE, 4G hálózaton IP alapú hívás, pont úgy működik mint a VoWiFi, csak a saját hálózatán. Ha viszont egy másik készülékről, másik SIM kártyával hotspotot csinálsz, annak a mobilnetjén működik a VoWiFi. Nekem egy Vodás feltöltőkártyás SIM van egy zsebhotspot modemben, ha olyan helyen vagyok ahol nincs DigiMobil benyomom és így a Voda hálózatán tudok telefonálni a Digis előfizetésemmel, a net meg a Vodás mobilnet lesz értelemszerűen.
2021. szept. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: elvileg semmi akadálya, hogy egy másik Digis SIM kártyával csinálj hotspotot és azon VoWiFizz, de értelme nem sok van. Elméletileg az is járható lenne, hogy két kártyás készülékben egy másik szolgáltató SIM-jén létesítesz mobilnetet és azon keresztül a VoWiFi csatlakozhatna, de a telefonok szoftverei ezt nem támogatják.
2021. szept. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!