Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A52 vagy A32?

Samsung Galaxy A52 vagy A32?

Figyelt kérdés

Ár-érték arányban melyik lenne jobb? Az A32 teljesítménye nekem elégnek tűnik, de elvileg eléggé laggol, amit a J6 után kicsit sajnálnék, ugyanis ez egy pöccre működő kütyü volt. Sajnos úgy elejtettem, hogy a kamera és a mikrofon lett totálkáros, nem érdemes javítani.


Az A52 meg nem tudom, mennyivel lenne királyabb az A32-nél a 30 ezres árkülönbséggel, amit nem szívesen fizetnék meg, ha nem muszáj.


A Samsung egy drága márka, de ragaszkodom hozzá. :D



2021. szept. 17. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:

A kettő gyakorlatilag majdnem ugyanaz. Chipsetben és kamerában térnek csak el.


[link]

2021. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez az összehasonlítás furi, mert mindkettő 128Gb nem 64 az A32. Viszont itthon az egyik 90, a másik 120-ért kapható. Azért az A52 combosabb kamerával rendelkezik, nekem meg nincs fényképezőm, szóval valószínű ez nyert. :D
2021. szept. 17. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább A52s 5g a sima A52 helyett! Lényegesen gyorsabb az erősebb processzor miatt!
2021. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A képernyője viszont kuka, sosem vennék TFTs mobilt.
2021. szept. 17. 19:37
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocs, összekevertem egy másikkal, ami valóban nem amoled.


Sajnos ennyi pénzt már nem tudok áldozni rá, 140-150 ezer nekem már nem érné meg, hiába jobb. :/ Mert ha lenne elég, akkor nyilván vennék egy fényképezőgépet is.

2021. szept. 17. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Rosszul linkeltem be, mert kiemeli a különbséget. Halványszürkével ugyanúgy ott van a 128Gb is meg a többi. Azért a 64Gb van kiemelve, mert az a különbség (hogy az kapható abban a változatban is).
2021. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!