Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy a 71 telefonomr...

Samsung galaxy a 71 telefonomra idén májusba került rá az üvegfólia, csak annyi a baj, hogy kicsit ferdén tette rá az illető. Szóval 5 -ik hónapja van rajta. Ha most levenném,és vissza akarnám rakni egyenesen,akkor vissza ragadna megfelelően?

Figyelt kérdés

2021. szept. 16. 08:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

jó eséllyel eltörne, amikor leszednéd


ha mégse, egészen biztosan nem ragadna


ha valamilyen csoda folytán mégis, a kijelző mágnesként magára húzná a port, és mire visszateszed, tiszta kosz lesz alatta


ha netán mégis megoldod a por problémát, könnyen lehet hogy te is ferdén teszed fel


hagyd a fenébe

2021. szept. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 savanyújóska ***** válasza:
100%
Ha nagyon zavar, AliExpressről tudsz rendelni hozzá üvegfóliát, és megróbálhatod feltenni magadnak, bár nekem kb. az 5. alkalommal lett olyan, amire azt mondom, hogy ez már fasza, azóta viszont konzisztensen fel tudom tenni egyenesen és ha jó a fólia akkor buborékmentesen is.
2021. szept. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nézzük a konkrét tényeket, kertelés nélkül:

Ha leszeded a fóliát, akkor az már soha nem fog visszaragadni úgy, ahogyan kellene.

Lehet próbálkozni, de én nem látom sok értelmét.

Pár ezerért vegyél rá egy újat, és az már úgy fog funkcionálni, ahogyan funkcionálnia kell, csak arra figyelj, hogy úgy rakd, vagy rakasd fel, ahogyan fel kell rakni.

2021. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget. Hasznos válasz volt mindegyik.

És természetesen veszek egy új üvegfóliát.

2021. szept. 16. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!