Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30 ezres árkategóriában és...

30 ezres árkategóriában és alatta milyen mobilt ajánlotok? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Régen volt egy ZTE Blade L7 telóm, akciósan vettem. Elégedett voltam vele. Nincsenek nagy igényeim, ezért keresek ebben az ársávban.

Sajnos vettem egy Dogee x50-et, ami laggolt,messenger esélytelen volt rajta, de legalább telefonálni tudtam vele.

Miután behalt, vettem egy aldis Blaupunkt-ot, SM 02-t amiben az SM szerintem a Szado-Mazo rövidítése. Egy büntetés.

Elhatároztam, hogy októberre összekaparok 30-35 ezret és veszek egy használható telefont.

Nem kell, hogy suhanjon rajta minden, nem kamerának kell, nem élőzni. Azt szeretném, hogy mobilnetezés közben ha hívnak, ne kelljen fél percig várni a fogadásra. Napi szinten 1-2 órát menne rajta a netes böngészés, jó lenne, ha nem kellene naponta tölteni emiatt. Menjen rajta a messenger,elég hangos legyen a hangszórója, mikrofonja.

Milyen telefonokat javasoltok ebben az ársávban?



2021. szept. 19. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
2021. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
40 alatt nem nagyon kapsz értelmes telefont, maximum használtan.
2021. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem LG K22 van, és kiválóan megy.

Alap Android van rajta, nagyon jól optimalizált a telefonhoz, Snapdragon procival. Az akksija 3k mah-es, nekem 2 napig bírja úgy, hogy reggel fél órát zenét hallgatok, napközben néha Messenger ezek, és este szintén fél óra zene.

Tárhely lehetne 64gb, de SD-vel kibírható. A kamerája nem olyan rossz, elmegy egynek. Kijelzője szép, bár lehetne fényesebb.

Összességében nálam 10/8-as a telefon, ha nincsenek nagy kívánságaid, ez megállja a helyét a mindennapokban.

2021. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!