Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet megnézni, hogy...

Hol lehet megnézni, hogy milyen aptx kodeket használnak az egyes okostelefonok? több lenn

Figyelt kérdés

Google-n fél órája ezt kerestem, mert nemrég vettem egy true wireless fülest, ami tud aptx hangzást ha telóm is támogatná, és mivel nem, ezért akarnák olyat venni, ami igen. Na de az összes oldalon, ahol néztem telefon specifikációkat, sehol nem írtak egy betűt sem ezekről. Nekem a sima aptx kell, nem az aptx HD.

Pl: xiaomi hivatalos magyar oldalán sem írják a hang résznél:

[link]



2021. szept. 20. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Az aptx oldaláról kiindulva megtalálod, amit keresel:

[link]

2021. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tehát a redmi note 10 pro-ban nincs aptx a lista alapján, mert gondolom a mi note pro 10 az nem redmi, vagy röviditve lenne?
2021. szept. 21. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz a két telefon:

[link]

2021. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor tuti van a redmi-ben is aptx, mert az oldal alapján 2021-es, mig a mi 2019-es
2021. szept. 21. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!