Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Munkanélküli és beteg vagyok,5...

Munkanélküli és beteg vagyok,5 éve nincs saját mobiltelefonom, az egyik családtagét szoktam időnként használni. szerintetek hol vehetnék olcsón mobilt?

Figyelt kérdés

nekem csak annyi számítana, hogy tudjak vele beszélni, és legyen rajta hangrögzítő funkció.

esetleg fényképezni is lehessen, de az annyira nem fontos, csak a hangrögzítés.



2018. febr. 10. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha aprohirdetesi oldalon leirod ezt es hogy szivesen fogadsz mar nem hasznalt telefont, akkor valaki odaadja ingyen
2018. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mennyi pénzt szeretnél rá szánni?
2018. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Regisztrálj be a miutcankra:


[link]


És írd ki, hogy olcsón vennél használt mobilt, vagy cserélnél valamire, hátha találsz valakit a környéken.

2018. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Regiszrálj ide, és tedd fel a kérésed, hogy örömmel fogadnál egy használaton kívüli készüléket:

[link]


Akár ide is:

[link]

2018. febr. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!