Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Németországból rendelek...

Ha Németországból rendelek Google Pixel 4a-t, lesz benne magyar menü?

Figyelt kérdés
Mivel itthon elég nehézkes beszerezni és ha sikerül is jóval drágábban, így jó vételnek tűnik pl.: egy német MediaMarkt-os vásárlás. A kérdés, hogy van e bármiféle hátránya, akár a töltő, szervíz, vagy magyar nyelű menü szempontjából. Tudna ebben valaki segíteni?

2021. szept. 22. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Németországban ugyanolyan konnektorok vannak mint itthon. Ha a telefont elvileg forgalmazzák vagy akarják itthon is, akkor valószínűleg van benne magyar menü. Én évekkel ezelőtt vettem kint használtan egy Samsung s5minit és abban is volt.

Szervíz szempontból az itthoni media markot kell megkérdezni, hogy mennyire partnerek a kintivel. Tapasztalatom Lidl-lel van, kint vettem egy gépet amit csak itthon próbáltam ki és nem működött, a magyar Lidl-t hívtam fel, ők pedig segítőkészek voltak, küldtek futárt a gépért és kaptam kinről egy másik gépet. Szóval ügyfélszolgálaton érdeklődd meg, hogy náluk ez hogy működik.

2021. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Maga a telefon pont úgy lesz használható mint ha Magyarországon vetted volna.


Mivel MO -n hivatalosan nincsen forgalomban a telefon így hivatalos szerviz sincsen. Ez ügyben valószínűleg vissza kéne küldeni.

Manapság ezzel sem hiszem hogy komoly probléma lenne. Némi extra költség a csomagküldőnél. Postát felejtsd el.


Töltő ami a sima töltő UK kivételével mindenhol tudnád használni Európában, még Svájcban is pedig ott 3 villás, a harmadik a földelés, de az ilyen két ágú is simán bemegy bármelyik konnektorba.

2021. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! Azt esetleg nem tudja valaki, hogy Amozon megrendelhető e Magyarországra? Ugyanis lenne egy tök jó pakk elég jó áron: [link]
2021. szept. 23. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Rossz linket adtál meg.
2021. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy ideig szállított az Amazon de Magyarországra, aztán most nem tudom mi a helyzet. Meg kell adni hogy MO a cél.

Ha nem akkor olyan áruházat kell keresni EU -n belül akik futárral kiküldik akár EU -n belül is. Ilyenkor sanszos hogy a futár költségét neked kell állni. Ez méretre és súlyra megy. 10-15k között lesz szerintem. Ez persze nem posta... Szóval követhető és meg is érkezik. EU -n kívülről szívás, a magyar vámosok szemetek. Egy doboz csokit kaptam Svájcból és 2 hétig rugóztak rajta hogy nem lehet vámkezelni mert nem tudják hány százalékban tartalmaz kakaót, és mi a pontos összetétele. Mert túllépte 1EUR -al szerintük az ingyenes ajándékcsomag felső határát. Vám valami 2 k volt a tárolás díja meg 8k. Ami miattuk volt mert szerintük nekem tudni kellett volna a vámtarifaszámot pontosan. Magyar vámot ha lehet ki kell hagyni mert ezt élvezik ha szívatják az embert. Hja igen a feleségemmel üvöltöttek a telefonban... Egy doboz csokiról volt szó. Talán ha fél kiló volt. UK ből már szabad mert nem EU. EU -n belül nincs ilyen gond szerencsére...


Mondjuk én sokat voltam kint a németeknél így helyben bementem a Médiába és megvettem ami kellett...

2021. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval a német Médiából is ilyen kacifántos lenne a rendelés? Mert amúgy az tűnik legegyszerűbbnek. Csak Amazonon van egy nagyon jó pakk, amit akkor ezek szerint sajnos nem sikerült belinkelnem. A telefonhoz van plusz fólia és ütésálló tok is, forintba mindez kb 120.000. Ez még a német árhoz képest is csillgos ötös lenne!
2021. szept. 23. 21:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos én tegnap este próbáltam megrendelni a német MediaMarktról a telefont, de folyamatosan fennakad az irányítószámon azt írja adjak meg érvényeset és nem enged tovább lépni a fizetéshez. Fura mert az országok kiválasztásánal meg opció Magyarország is. Szállítanak egsaltal
2021. szept. 24. 07:20
 8/8 A kérdező kommentje:
*Szállítanak egyáltalán külföldre? Vagy csak én vagyok béna?
2021. szept. 24. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!