Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem tudok vele vásárolni?

Nem tudok vele vásárolni?

Figyelt kérdés
Vettem Németországban egy Google play kártyát. (5 euró) fel szerettem volna használni az egyik játékhoz, de azt írja ki amikor fizetni akarok,hogy más országban nem használhatom fel csak ott,ahol megvettem. Németországban élek már egy pár éve, néha veszek ilyen kártyát és semmi baj nem volt idáig,ám most pár napja sehol sem enged vele fizetni, pedig rajta van az 5 euró a Google play-emen. Valaki járt már így?

2021. jún. 30. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Google fiókot német régióra állítani.

[link]

2021. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Németország van beállítva. Megnéztem...
2021. jún. 30. 20:42
 3/3 anonim válasza:

Én azt tudom tanácsolni, hogy vidd vissza ahol vetted, és hátha kapsz másikat. Nem tudom amúgy, hogy miért nem lehet mindenhol használni a kártyákat.


Meg például itt Magyarországon még nem lehet sajnos kapni Google play ajándékkártyát.

2021. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!