Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik valami mód arra, hogy...

Létezik valami mód arra, hogy elolvassam egy másik telefonszám sms-eit?

Figyelt kérdés

Tehát én tudom azt telefonszámot, és valahogy hozzá tudok-e férni az arra a számra jövő sms-ekhez?

Csak kiváncsi vagyok :D



2021. szept. 22. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Megértem ha féltékeny vagy, de ennek nem ez a módja.
2021. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pelenkásfiú ***** válasza:
82%
#pegasus
2021. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Van rá mod technikailag. A biroság megadta az engedélyt? Vagy az ig. miniszter?
2021. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy ketejek között vagy, de tudtommal nem létezik ilyen
2021. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehetséges. Bár valóban a mobilhálózat kiküldi, tehát ha annak a cellának a hatósugarában vagy amelyiknek a címzett is, hallhatod a kommunikációt, de a te telefonod akkor se tudja dekódolni azt az SMS-t, mert a feloldó kulcs a SIM kártyán van, ami a címzett készülékében van, te azt nem tudod, így számodra értelmezhetetlen bitsorozatot hallanál, ha lehallgatnád a cella forgalmát.
2021. szept. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Bár ha 2G-n megy a kommunikáció, az elavult, régi szabvány és elvileg könnyű feltörni, lehallgatni. De az én tudásom itt meg is állt és valószínűleg minden tudomány, ami a számodra hozzáférhető.
2021. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
El kell venni tőle a telefont. Ha csak viperával megy, akkor úgy.
2021. szept. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!