Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ébresztő appot keresnék, ki...

Ébresztő appot keresnék, ki tud ilyet?

Figyelt kérdés

Nokia 3 telómnak az ébresztőjének volt egy olyan funkciója, hogy ébresztés előtt 1 órával megjelent egy ikon fönt, amit lehúzva kiírta, hogy "A következő ébresztésig x perc van hátra. Kikapcsolja?"

Ha az igent nyomtam, kizárólag a következő ébresztést kapcsolta ki, nem bántotta azokat amik be voltak állítva (H-P 3:40).

Sajnos az új telóm ezt nem tudja, s ha előbb kelek fel vagy hurcolnom kell a lakásban magammal míg nem ébreszt, vagy kikapcsolom az ébresztőt. Sajnos ha kikapcsolom, megesik hogy elfelejtem vissza kapcsolni, így másnap reggel el is alszok.

Szóval valami hasonló appot ha tud valaki, írja meg légyszi!



2021. szept. 23. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Sima klasszik csörgőóra.
2021. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:

Sleep as android is tudja. Én ezt használom, alvásfigyelője is van.

Itt is le tudod lőni csak az aktuális ébresztést. Szundi alatt is.

2021. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Sajnos az új telóm ezt nem tudja"

vagy igen, csak nem tudsz róla.

samsungon pl van ilyen amiről beszélsz

2021. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!