Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telot vegyek (reszletek...

Milyen telot vegyek (reszletek lenn)?

Figyelt kérdés

A jelenlegi Meizu x8. Igazabol meg vagyok elegedve vele, de egy hete b*szakodni kezdett, nehezen kezdett tolteni, tobbszor volt, hogy csak kikapcsolt allapotban toltotte. Most jo, de felek bekrepal, ezert masikat vennek. Ami parameter fontos nekem :

~15 centi hossz

android, GMS

ne legyen xarabb a mostaninal (200k Antutu, 6/128 gb)

100k koruli ar, lehet ujszeru hasznalt is.

Sajnos nem latok nagy valasztekot, van a Google Pixel 4A 130 ezerert, vagy a Huawei P30 hasznaltan. Van mas lehetosegem?



2021. szept. 24. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdetnek takarítsd ki a töltő csatlakozót egy fogpiszkálóval óvatosan. Sok szösz össze tud gyűlni ami akadályozza a töltést.


Telefonok ára felment minden kategóriában.

100k ért ilyen telefont nem nagyon kapsz.

110-120k tól kezdődik a középkategória kb.


Használtat venni nem tudom mennyire éri meg egy 3 éves lecserélésére. Pixel 4A oké, de az 130.

Nem sokkal drágább az Samsung Galaxy A52s 5G. Viszont ez elég jó.

2021. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Xiaomi nem érdekel esetleg?

Ők "Elérhető" áron adnak jó telefonokat.

2021. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Helyesen: "jó" telefonokat...
2021. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

S10.

Ha belefér a nagyobb méret, akkor S10+.

2021. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!