Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné az iphone 14-es...

Megérné az iphone 14-es szériára várni?

Figyelt kérdés

Eddig a 12 mini vagy 13 minin gondolkoztam nagyon, de sok hírt olvastam arról, hogy elvileg a 14-es szériában már nem lesz ilyen kamera burkolat, meg notch se lesz. A kamerasziget levétele viszont kényelmes lehet. Viszont sajnos mini már nem lesz. Így kérdéses, hogy mekkora méretei lesznek majd, viszont ezek az újdonságok már biztatnak a várakozásra de még nem sokat tudni róla értelemszerűen. Én kifejezetten kis méretű iphonet szeretnék venni így ezért ezt a 2 mobilt néztem ki, de ha a 14-es se lesz óriási igazából örülnék neki. persze az is kérdés, hogy amikor a 14-es széria megjelenik, lesz akkor még a minikből elérhető darab mert ha nem jön be mégse akkor mindig ott vannak ezek. Sőt ahogy olvasom hasonló a hangerő gombok a régi 4-5 designejára mennek,ami tök jó lenne mert életem első iphoneja egy 4s volt amit nagyon szerettem. persze ezek még semennyire se biztosak de ha tényleg ilyen tervezésű lesz megéri várni rá még ha nem is lesz mini változata? Kis méret miatt?

[link]



2021. szept. 25. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Vedd meg a 13 minit most.

Aztán 1 év múlva meglátod milyen lesz a 14. Akkor a 13 minit még viszonylag jó áron el fogod tudni adni és lecserélheted a 14-re.

2021. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még most jelent meg a 13-as széria a 14-esről nyilván még egy jó darabig nem lesz semmilyen infó, úgy hogy szerintem válasz a mostani kínálatból mert ilyen alapon várhatnál mindig a következőre.
2021. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Igen, mivel abba valószínűleg már 8gb ramot pakolna bele. 12-es és 13-as szériában 6gb ram van (pro verziókra értem)
2021. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg. Vedd meg most a mini 13. Én is megvettem már pénteken. Ha megjelenik a 14, akkor azért nem fogod megvenni, mert majd megvárod a 15 és így tovább. Továbbá kitudja mi lesz 1-év múlva veled és a pénzeddel. Jelenbe éljél és most élvezd ki a telot.
2021. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább várd meg a 15-öt. Az jobb lesz.

Viccet félretéve, ha nem sürgős a telefon csere akkor várj, ha kell most vagy különösen a mini méret kell akkor vedd meg most.

2021. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt a notch eltüntetős dolgot felejtsük már el! Már az X megjelenése előtt 5 évvel megkezdték a face ID szenzorjait fejleszteni, és sikerült megalkotniuk az egyik legbiztonságosabb biotermikus azonosítót. Miért akarna az Apple megválni ettől? Arról nem is beszélve hogy messziről fel lehet ismerni egy iphonet a jellegzetes szenzorszigetről.
2021. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd meg a minit. Készlethiány van a 13-as szériából.

Amúgyis ha nem jön be majd eladod a 14 megjelenésénél és akkor nem is kell majd sokat ráfizetned

2021. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"biotermikus azonosítót"

mit? :D

2021. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
***Biometrikus
2021. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!