Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok offline zenét...

Nem tudok offline zenét hallgatni Apple musicon, hiába vagyok előfizető?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de azt írja ki a telefonom, ha megpróbálom letölteni a hozzáadott zenéket, hogy már egy másik fiókhoz van hozzá rendelve, ami tudom hogy történetesen az iPadem, ugyanaz az Apple id és fiók és ott tudok offline hallgatni\ letölteni, de telon nem. Ez miért van? hogy lehet lecsatlakoztatni az ipadet mert mindenhogy próbáltam már, de sehogy sem működik és egyre jobban idegesít hogy pont azon az eszközön nem tudom használni, ahol akarom praktikusan és ahol meg egyáltalán nem használom ki ott persze megy….

2021. szept. 26. 12:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg ha fizetek nekik havonta és ugyanarról az id-ról vagyok, nem mindegy hogy melyik eszközön hallgatom? Miért nem engedélyezi mindkettőn offline? Annyira nulla logika és felháborító
2021. szept. 26. 12:41
 2/5 anonim ***** válasza:
2021. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom lehet olyan előfizetésben vagy, ahol csak egy eszközön lehet ezeket a funkciókat használni, és az az iPaded már. Vagy valaki még hozzá van rendelve, csak nem tudod. Beállításokban a hozzárendelt eszközöknél mit ír, csak a te telefonod meg iPaded?
2021. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sima általános előfizetés amiben nincs ilyen kikötés hogy csak egy készülékről lehetne használni. Elvileg csak én vagyok hozza rendelve, ezer éve ez az egy ID-m van. És igen, csak ez a két eszköz van szinkronizálva, habár lecsatlakoztattam már az ipadet de akkor sem változott semmi… hihetetlen, hogy ennyire gagyi egy ilyen nagy hírű rendszer, de mindegy. Azért köszi :) és még jöhet válasz ha valakinek van ötlete
2021. szept. 26. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a supportot
2021. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!