Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon márkát ajánlaná...

Melyik telefon márkát ajánlanád ?Samsung vagy Xiaomi?Fontos!!!

Figyelt kérdés
Melyik telefon márkát ajánlanád minden napi használatra?Samsung vagy Xiaomi?

2021. szept. 27. 21:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

De arra azt mondják hogy:lassú,befagy stb...

Neked milyen fajta telefonod van?

2021. szept. 28. 12:30
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
A Samsung tényleg fagy,nekem is fagy össze-vissza,pedig nem """olcsó""" telefont vettem 100.000-ért.6gb ram,174k volt.
2021. szept. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi fagy be mi lassú? Mondják?

Se nem fagy be, se nem lassú, se nem igaz semmi amit mondanak.


Előtte volt 5 évig iPhone, mellette meg Xiaomik második telefonnak.

Nekem most egy Asus Zenfone 8 van. Hogy jön ez ide? :)

2021. szept. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Az fagy be,hogy váltani próbálsz 2 app között és reakció semmi,lezárni nem lehet,menü nem nyílik,majd miután lezáródott várnod kell ameddig össze szedi magát a következő feloldásig.

Én többet biztos,hogy samsungot nem veszek,minden más jobb..

2021. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Téged akkor vagy nagyon átbasztak azzal a elvileg 100K s telefonnal vagy te nem csinálsz valamit jól xd. Majd 10 éve samsung telefonjaim vannak és soha nem volt ilyen problémám egyikkel sem. Maximum 2-3X fagyott le annak idején az S3 neom de az is csak akkor miután már volt vagy 3-4 éves.
2021. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ishmael ***** válasza:
73%
A52 és a72 re tényleg sok a panasz a fagyas miatt. Xiaomit vennék, poco x3 vagy Redmi note 10 pro
2021. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!