Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges az, hogy ha valaki...

Lehetséges az, hogy ha valaki használja a telefonját, akkor a facebook messengerre is belép automatikusan?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy ha internetet használja valaki, de nem kifejezetten a facebookon messengerezik, akkor is ott van a neve mellett a zöld pötty?
2021. szept. 29. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos nem mindig jelzi jól, hogy mikor elérhető az ember valójában.
2021. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Én a páromnál is szoktam látni, hogy elérhető miközben mellettem alszik, plusz másnál is miközben pl megy el mellettem és vezet.
2021. szept. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó: Biztos vagy benne, hogy a feleséged alszik olyankor melletted? Nem valaki más? Vagy nem te tévesztetted el a lakást?
2021. szept. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha nincs bezárva az alkalmazás és úgy kapcsolod be a netet, vagy kapcsolódsz a wifire, akkor valóban elérhetőnek fog jelezni.
2021. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindig is összevissza jelezte az aktív állapotot.


Sokszor ott a zöld, miközben még netközelben sincs az illető.

áskor meg éppen beszélgetsz vele, "rejtve" sincs, mégis azt jelzi, hogy egy órája volt elérhető.


Egy kalap sz@r az egész, ahogy van

2021. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Nekem édesapám pl szinte mindig elérhető, pedig a telefonjára le sincs töltve sem a facebook sem a messenger app, esténként ül a gép elé egy órát, de akkor is csak görget, nem levelezget.
2021. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!